Jack Jones franchise bedeli ne kadar? 2023 JJ bayilik şartları neler?

Kendi işinizin patronu olmak ister misiniz? Jack Jones ile bu fırsata sahip olabilirsinzi. Dev giyim şirketleri arasında yer alan marka bayilikler veriyor. Girişimci ruha sahip insanlar bayilik almak için başvurularını ileterek güzel kazançlar elde edebiliyorlar. Nasıl olduğunu öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Jack Jones giyim sektöründe kuralları koyan markalar arasında yer alır. Danimarka’nın önemli tekstil devlerinden olan marka farklı tarzlardan oluşan ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Jack Jones için  bayilikte özel dönem denilmesinin nedeni b udur.

Jack Jones bayiliği alarak siz de kendi işinizi yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bayi sayısı her geçen gün artan marka daha fazla bayilik vererek dünyanın dört bir yanında bilinen bir marka olmayı hedeflemektedir. Başarılı tişört modelleri, harika kalıplar ve vazgeçilemeyen kalite için Jack Jones tercih edilmektedir.

Jack Jones Bayilik Şartları Nelerdir?

Jack Jones bayiliği şartları başvuru yapılmadan önce detaylı bir şekilde düşünülmelidir. Bayi olmak için gerekli şartların sağlanmadığı düşünüldüğü zaman başvuru yapılmamalıdır. Yerine getirilmesi gereken şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • İş yerinin hem araç hem de yaya trafiğinin yoğun olduğu yerde kurulması gerekir.
  • İş yerinin ana yola cephesi olmalıdır.
  • Kat yüksekliği en az 3 metre olmalıdır.
  • Başvuru yapacak olan kişi girişimci ruhuna sahip olmalıdır.
  • Başvuru sahibi markayı geliştirmek için hevesli olmalıdır.

Bu şartları sağlıyorum derseniz siz de başvuru yapabilirsiniz.

2022 Jack Jones Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak isterseniz kesenin ağzını açmanız gerekir. İlk aşamada ödenmesi gereken bayilik bedeli ortalama 250 bin TL olarak belirlenmiştir. Marka ile aranızda yapacağınız sözleşmeye bağlı olarak ödenmesi gereken ücretlerde değişiklikler olabilir.

Jack Jones Bayiliği Nasıl Alınır?

Jack Jones bayiliği almak için yapmanız gereken şey, Jack Jones resmi internet adresini ziyaret ettikten sonra sitede yer alan başvuru formunu doldurun. Gönder butonuna basmanızla birlikte, form yetkili kişilere iletilir. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Jack Jones’un Kaç Tane Bayisi Var?

Jack Jones bayi sayısı dünya çapında bir marka olduğu için yüzlercedir. Bir dünya markasının başarısını arkanıza almak ve bu şekilde iş yapmak isterseniz doğru yerdesiniz. Tekstilin önde gelen markalarından biri sayesinde kazanırken zorlanmazsınız. Bayilik modeli Jack Jones tarafından kazançlı şekilde tasarlanmıştır. Jack Jones ile kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştır!

Jack Jones Müşteri Hizmetleri İletişim

Jack Jones müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinde onlarla iletişime geçmek isterseniz 0216 369 76 39 hattını tuşlamanız yeterli olacaktır. Bayilik hakkında varsa sorularınızı da iletebilirsiniz.

 

Mesaj Sayısı(2)

  1. Adil er
  2. enes
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz