Hot Döner bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Döner sektörü ülkemizde karlılığı en fazla olan sektörlerden birisi. Gün içerisinde her insan kısa bir zamanda karnını doyurmayı talep ediyor. Bu nedenle de fast food ürünlerine olan talep artıyor. Türk damak zevkinin en önemli unsurlarından olan döner bu alanda en çok tercih edilen fast food ürünlerinden birisi diyebiliriz. Buradan hareketle dönerci dükkanı açmak karlı bir iş fikri olacaktır. Sitemizde daha önceden pek çok bayilikler veren döner firmasından bahsetmiştik. Onlardan bir diğeri de Hot Döner’dir. Bu yazımızda Hot Döner bayilik başvurusu nasıl yapılır, Hot Döner’in bayilik şartları ve özellikleri nelerdir sizlere anlatıyoruz.

Döner sektöründe lezzeti ile kısa zamanda herkesin beğenisini kazanan Hot Döner uzun süredir bayilikler vererek büyümeyi hedefliyor. 2018 yılında toplamda 50 bayi sayısına ulaşan firma 2019’da da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Karlılığın yüksek olduğu döner sektöründe yeni bayiler ile çalışmayı hedefleyen Hot Döner bu sayede lezzetli etini Türkiye’nin her noktasına ulaştırmayı düşünüyor.

Hot Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

hot döner bayilik şartları

Bayisi olan kişilere pek çok avantajlar sağlayan Hot Döner sizleri bekliyor. Halihazırda onlarca AVM’de şubesi olan Hot Döner bu rakamı yükseltmenin gayretiyle sizleri bekliyor. İşte Hot Döner’in çalışmayı arzuladığı kişiler ve bayilik programının özellikleri;

  • Döner sektörüne girmeye karar verenleri Hot Döner çatısı altına davet ediyoruz.
  • Franchise sistemimize yatırım yapabilecek finansal gücü olan girişimci ve döner sektörüne girmeye hevesli kişileri bekliyoruz.
  • Bayilerimize bölgesel olarak reklam yapma imkanı veriyoruz.
  • Bayilerimize sektörün gerekliliği olan bilgileri ve tecrübelerimizi aktarıyoruz.
  • Kar oranlarınızı arttırabilmeniz için şubenize özel çözümler sunuyoruz.
  • Şubenizde ve döner sektöründe bir sorun yaşamanız halinde bayilik toplantılarımızda bu konulara çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Hot Döner Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

hot döner bayilik

Görüleceği üzere döner sektörüne girmek isteyenler için en iyi seçeneklerden birisi Hot Döner markası diyebiliriz. Siz de franchise sistemine katılarak Hot Döner’in tüm avantajlarından ve marka isminden yararlanabilirsiniz. Bunun için hemen aşağıdaki bağlantıdan Hot Döner bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yukarıdaki formu eksiksiz olarak doldurup göndermelisiniz. Formunuz Hot Döner yetkilileri tarafından detaylıca incelecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır. Sektöre yapmanız gereken yatırımın miktarı ve isim hakkı bedeli gibi konuları sizlere detaylı olarak anlatacaklardır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz