Seyyar Bayilik Veren Firmalar 2023! Franchise ve İsim Hakkı Alınabilecek Markalar

Seyyar bayilik veren firmalar sayesinde uygun bir bedel karşılığında kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Bayilik almak çok sayıda avantajı beraberinde getirmektedir.

Bayilik alan kişiler firmaların bilinirliğinden faydalanacaklarından kendilerini reklamla kanıtlamak zorunda kalmazlar. Zaten insanlar bu markaları önceden bildikleri ve güvendikleri için tercih ederler.

Müşteri portföyünün hazır olması dışında bayisi olduğunuz firmanın sunduğu eğitim vb. desteklerinden de faydalanma imkanına sahip olursunuz.

Coffee Bike Seyyar Bayilik

Coffee Bike Almanya da kurulmuştur. Bisiklet üzerinde kurulmuş kahve dükkanı temasına sahiptir. 2010 senesinde bir üniversite öğrencisinin aklına gelen fikir sonrasında ortaya çıkmıştır.

Başarılı bir bayilik sistemine dönüşen bu fikir, günümüzde hızla büyümeye devam etmiştir. Avrupa da en hızlı büyüyen bayilik sistemleri arasında yerini almaktadır. Geleneksel değerlerle modern yaşamı bir araya getirmiştir.

Mağazanın 300 tane toplam şubesi bulunmaktadır. Türkiye nin her yerine bayilik verilecektir. Ortalama yatırım maliyeti değişkenlik gösterecek olup 22 bin TL civarındadır.

Coffee Bike bayisi olmak isteyen kişilerin öncesinde firma hedef ve misyonunu anlaması ve bu çerçevede açacakları bayiliklerde hizmet vermesi şart koşulmuştur. Kişilerin varsa geçmiş ticari hayatlarında başarı elde etmiş olmaları da tercih sebebi olacak, bu kişilerin başvuruları öne çıkacaktır.

Sosis Ev Seyyar Bayilik

Sosis Ev Avrupa da Hot dog olarak bilinen ve çok tercih edilen bir lezzeti ülkemize getirdi. Türk damak tadına uygun şekilde üretim yapılmaktadır. Farklı soslarla tadı zenginleştirilmektedir.

Sunum şekli ve has pişirme yöntemleriyle müşterilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Klasik bungolov evlerinin sıcaklığını ve ahşabın sıcaklığını sunar. İç mekan, dış mekan ve cafe olarak 3 farklı konseptte gelir. Klasik sandviç ekmeğinden farklı olarak özel ekmekle servis ediliyor.

Sosis buharda sağlıklı bir şekilde pişiyor. Marka toplam 20 şubeye sahip olup ortalama yüzde 500 ile 1000 arasında kar marjına sahiptir. Ortalama 55 bin TL yatırım yapılması gerekiyor.

Demlik Seyyar Bayilik

Demlik Türk insanın milli içeceği haline gelmiş olan çayı insanlara sunuyor. 2013 senesinde kurulmuş olan marka, 33 bin Euro yatırım bedeli istiyor. Kent meydanlarında, vapur iskelelerinde, havalimanları ve AVM lerde bayilik alınması mümkündür.

En azından 40 metre kare alana sahip olmak şart. Bahçe ve teras olabilir. Kar marjı ise yüzde 30 ile yüzde 35 arasında değişkenlik gösteriyor. Online resmi internet sitesi üzerinden bayi olmak için başvuru formunu doldurmak yeterlidir.

Şirket yetkilileri gelen formları dikkatli bir şekilde inceleyerek geri dönüş yapar. Olumlu adaylarla yer seçimi, eğitimler ve diğer detaylar hakkında konuşulur.

Panti Roti Gurme Mobil Et Seyyar Bayilik

Panti Roti Gurme Mobil Et 1993 senesinde kurulmuştur. Eşsiz bir menü ve benzersiz lezzetleri sunar. Yaya yoğunluğu yüksek olan yerlere bayilik verilmesi planlanmaktadır.

Bölge lokasyon tercihi, sürekli eğitim ve pazarlama destekleri sunulmaktadır. Firmanın bayisi olmak isteyen kişilere sunulan diğer destekler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Pazarlama,
  • Tanıtım,
  • Reklam,
  • Yer seçimi,
  • Bölge koruması,
  • Eğitim desteği,
  • Proje desteği,
  • Personel desteğinden faydalanarak bayinizin başarılı olma şansını artırabilirsiniz.

Bayilik almak isteyen kişiler Türkiye’nin herhangi bir şehrinde olabilir. Şirketin bütün sorumlulukların üstlenilmesi ve hedefler doğrultusunda ilerlenmesi amaçları güdülmektedir.

Ortalama yatırım maliyeti 5 bin dolar ile 20 bin dolar arasında değişmektedir. Hem web sitesi üzerinden hem de şirket e mail adresi üzerinden bayilik almak için başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz