Halktan Kuruyemiş Bayilik Nasıl Alınır? Şartları Neler? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar?

Eylül 2016’da faaliyete geçen Halktan Kuruyemiş, baharat, kuru meyve, kahve, lokum, şekerleme ve geleneksel tatlar satan bir kuru gıda zinciridir.  Güler yüzlü hizmeti ve müşteri odaklı yapısı ile müşteri memnuniyetinde öne çıkmayı başarmıştır. Kuruyemiş, baharat, bakliyat, kuru meyve, lokum ve draje çeşitleri, Halktan Kuruyemiş’in ana ürünleridir.  Halktan Kuruyemiş bayiliği aracılığıyla siz de bu ürünlerin tamamına alım ve satım için ulaşabilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları Nelerdir?

Kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen bayi ağını genişletmekte olan Halktan Kuruyemiş bayiliği şartları, şu anda kesin olarak bilinmemektedir, çünkü firma dışarıdan gelen bayilik başvurularına olumlu geri dönüş yapmamaktadır. Firmanın olumlu geri dönüş yapmaya başlaması halinde, şu şartları, başvuran herkesin karşılaması gerektiği düşünülmektedir:

  • Bayilik almak isteyen kişi, perakende satış sektöründe tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Daha önce kuruyemiş veya kuru gıda sektöründe çalışmış, deneyim sahibi adayların daha avantajlı olacağı düşünülmektedir.
  • Halktan Kuruyemiş şubelerinin tamamı, en az 100m2’lik bir alandadır. Bayilik almak isteyen kişinin de böyle bir alana dikkat etmesi gerekir.
  • Halktan Kuruyemiş’in açılışıyla beraber, en az 3 personelin çalışması gereklidir.
  • Bayilik alacak kişinin, işin yanında personelin de idaresini yapabilecek kapasiteye sahip olması gereklidir.

2022 Halktan Kuruyemiş Franchise Bedeli Ne Kadar?

Firma kendi içinde bir büyüme hedeflediğinden, dışarıdan gelen yatırım imkanlarına bayilik olarak imkan sunmamaktadır. Yine de, sektörün şartları göz önüne alındığında, 100.000 ila 200.000TL arasındaki sermaye bedelinin işin kurulması için gerekli olduğu söylenebilir.

Halktan Kuruyemiş Bayiliği Nasıl Alınır?

Halktan Kuruyemiş bayiliği almak için firmayla iletişim kurmanız gereklidir. Firmanın, İstanbul’un Hadımköy ilçesinde bulunan genel merkezine randevu ile gidebilirsiniz. Telefon ile ulaşmak isterseniz, 0 212 801 42 06 veya 0 537 208 56 68 numaralarını aramalısınız. Aynı zamanda, www.halktan.com.tr’ yi ziyaret edebilir veya info@halktan.com.tr’ ye mail gönderebilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş’in Kaç Tane Bayisi Var?

Kısa zamanda, Halktan Kuruyemiş bayisi sayısı, Türkiye genelinde 42 ilde 67 mağazaya ulaşmıştır. Firma, şu anda yalnızca yurt içinde hizmet vermektedir. E-ticaret sitesi altında, firmanın en büyük bayisi bulunur. Online sipariş hattı da, bir şube gibi işlemektedir. https://www.halktanpazar.com/ adresi sayesinde, ürünlerin seçilmesi, ödemenin yapılması mümkün kılınmıştır. Bayiliklerin, bulunduğunuz şehirde veya başka şehirlerde nerelerde olduğunu öğrenmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://www.halktan.com.tr/subelerimiz/ Bu hizmet sayesinde, merak ettiklerinizi direk şube ile konuşarak da öğrenebilirsiniz. Harita üzerinden seçeceğiniz ile tıklamanızla birlikte, şubenin adres bilgilerini görebilir, harita üzerinden şubenin lokasyonunu inceleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Halktan Kuruyemiş müşteri hizmetleri telefon numarası hizmeti sayesinde, yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz. Bayilik hakkında bilgi alabileceğiniz gibi aynı numarayla iletişim kurarak dilek ve taleplerinizi de iletebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0 212 801 42 06’yı aramak. Firmayla internet üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Bunun için, e-posta hattını kullanabilirsiniz. Halktan Kuruyemiş’e, info@halktan.com.tr adresinden e-mail göndererek merak ettiklerinizi sorabilir, franchise süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer firmaya bir belge göndermeniz istenirse veya siz firmaya bir belge göndermek istiyorsanız, uzaktan bu işlemi gerçekleştirmek için firmanın faks numarası hattını kullanabilirsiniz. Halktan Kuruyemiş faks numarası, 0212 801 42 07’dir. Direkt olarak firmanın genel merkezine giderek de iletişim kurma ve randevu alma şansına sahip olabilirsiniz. Halktan Kuruyemiş genel merkezi, İstanbul’un Hadımköy ilçesinde şu adreste bulunmaktadır: Ömerli Mahallesi, Burçhan Sokak, No:10, Hadımköy/İSTANBUL

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz