Almanya arkadaşlık siteleri ve uygulamaları! 2023 güncel siteler

Sadece yemek yemek, film izlemek gibi anlık aktiviteler için ya da uzun süreli ilişkiler kurmak için Almanya arkadaşlık siteleri üzerinden yeni kişilerle tanışmak mümkündür. Pek çok kişi yoğun hayat temposunda bir ilişki yaşamak için zaman bulamayabilir.

Çeşitli arkadaşlık uygulamaları aracılığı ile yapılan eşleşmeler sonrasında kişiler bir süre sohbet edebilir, dilerlerse yüz yüze görüşme ayarlayabilir. Bu şekilde pek çok ülkede aktif olarak kullanılan arkadaşlık siteleri aracılığıyla kişiler çeşitli eşleşmeler gerçekleştirebilir.

Elite Partner

Ciddi ilişki kurmak isteyen kişiler hazırlanan bir arkadaşlık sitesidir. Giriş yapıldıktan sonra kişilerin profilleri incelenerek size uygun olup olmadığı noktasında karar verilebilir. Verilere göre uygulamayı kullanan kişilerin çoğu akademik kariyer sahibidir. Platformun 3,8 milyon üyesinin yaklaşık %70’i akademik bir dereceye sahiptir.

Elite Partner’ın kişilik testi yaklaşık 20 dakika sürer ve başarılı bir kayıttan sonra sizinle eşleşen öneriler alınır. Elite Partner’ın %47 erkek ve %53 kadın üyesi vardır. Bu uygulama sadece Almanca dil seçeneği üzerinden kullanıma sunulur.

Parship

Parship aracılığıyla her 11 dakikada bir bekarın aşık olacağı yönünde bir pazarlama stratejisi uygulanır. Platformun odak noktası aynı zamanda uzun vadeli ciddi ilişkilerdir. Parship, eğitimli ve profesyonel bekarları hedefler. Web sitesi ve uygulama sadece Almanca olarak kullanıma sunulur. 80 soruluk bir kişilik testi içeren kayıt işlemi yaklaşık 30 dakika sürer.

Parship, kimlik kontrolü ile sahte profilleri önler. Ücretsiz temel sürümle hiçbir resmi görüntüleyemezsiniz. Üyelik fiyatlandırmalarında aylık, yıllık olacak şekilde özel paketler üzerinden ödemeler gerçekleşir. Premium üyeliklerde kadın ve erkekler farklı farklı paketler üzerinden fiyatlandırılır. Kullanıcı beğendiği bir kişinin profilini sağa kaydırarak beğenmiş sola kaydırarak ise beğenmemiş olur.

Love Scout 24

Love Scout 24, 6 milyon üyesiyle Almanya’daki bir başka büyük arkadaşlık sitesidir. Onların odak noktası flörtlerin yanı sıra uzun vadeli ilişkilerdir. Web sitelerinin ve uygulamalarının yanında tekli etkinliklerle öne çıkan bir platformdur. Web sitesi ve üye profilleri yüksek kalitededir. Profil aramanızı aktif olarak başlatmanız gerekir otomatik bir öneri sunulmaz. Platfromun kullanım dili Almancadır. Love Scout 24’ün ek olarak 200.000 gey üyesi vardır.

eDarling

eDarling, Almanya’da en sevilen flört sitesidir. eDarling, uzun vadeli ilişkiler için bilimsel olarak tasarlanmış eşleştirmeye odaklanır. Almanya’da %48 erkek ve %52 kadın ile 2,6 milyon üyesi vardır. Tüm profiller manuel olarak kontrol edilir, bu da bağlantıların kalitesini ve dolayısıyla ciddi ilişkiler bulma şansını artırır. Profilinizi oluşturmak ve kişilik testine girmek için yaklaşık 40 dakika hazırlanmanız gerekir. Ücretsiz sürümle kullanımınız sınırlıdır.

C-Date

C-Date, Almanya’da 3,7 milyon üyeye sahiptir. Almanya arkadaşlık siteleri arasında popülerliği ile dikkat çeken bu sitenin odak noktası gündelik flört, açık ilişkiler ve uzun ilişkiler üzerinedir. Web sitelerinin yanında, C-Date uygulaması aracılığıyla da erişilebilir. Platform herkesin kullanımına açıktır.

Başvuru süreci, bir form yerine duyarlı bir sohbet aracılığıyla gerçekleşir ve profiller kontrol edilir. Resimler manuel olarak doğrulanır. C-Date’in benzersiz özelliği, erkek arayan bayanlar için premium versiyonun ücretsiz olmasıdır. Erkek kullanıcılar kadınlara göre daha yüksek ödeme gerçekleştirir.

Next Love

Next Love, 5 milyondan fazla kullanıcısı olan, bekar ve boşanmış ebeveynler için bir Avrupa flört sitesidir. İngilizce dil seçeneğinin olması kullanıcı sayısını artırır. Kayıt işlemi hızlı ve ücretsiz şekilde gerçekleşir. Kayıt işlemi ardından doğrulama kodu ile profilin onaylanması gerekir.

Next Love, diğer kullanıcılarla etkileşim kurmanız için size daha fazla olanak sağlayan premium ve premium Plus modeli sunar. Diğer pek çok sitede yapılan kişilik testi ve bilimsel eşleştirme algoritması yoktur. Flört uygulamaları daha çok gündelik flört etmeyi hedefleme eğilimindedir.

Lovoo

Lovoo, doğrudan bir Tinder rakibidir ve benzer şekilde çalışır. Temel fark, önce eşleştirmeye gerek kalmadan biriyle doğrudan iletişime geçebilmenizdir. Lovoo ayrıca canlı bir görüntülü sohbet seçeneği sunar. Lovoo, Almanya’nın Dresden kentinde kurulan global şekilde hizmet sunan bir platformdur.

iOS App Store’daki 43 bin incelemeden dört yıldız alan Lovoo, pek çok kitle tarafından sık sık kullanılır. Tinder, Badoo, Bumble gibi daha çok sayıdaki Almanya arkadaşlık siteleri üzerinden flört ya da uzun ilişki noktasında eşleşmeler yapılabilir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz