Geyve ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? 2023 İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Geyve’de eve iş veren firmalar çeşitli çalışma alanlarında yer alır. Ülkemizde sıklıkla tüketilen ayve meyvesinin ana vatanı olarak adlandırılabilecek Geyve’de ayvayla alakalı bir iş kolu oluşturmak gayet pratik ve kazançlı olabilir. Ayvadan elde edilen ürünler arasında şunlar yer alır:

  • Reçel
  • Tatlı
  • Mermalat
  • Komposto
  • Muhallebi
  • Hamur işi
  • Konserve
  • Atıştırmalık şeker

 

Evde yapılacak işler arasında yer alan yemek satışı çeşitli firmalar sayesinde Geyve’de de rahatlıkla icra edilebilir. Civarda yer alan üreticilerden tedarik edilecek ayvalar sayesinde yukarıdaki yiyecekler imal edilerek civar bölgede bulunan firmalara satılabilir. Özellikle reçelin pek çok alıcısı olacaktır.

 

Geyve’de Yemek Satışı Nasıl Yapılır?

Bu güzel ilçede yaşayan ve evde ek iş yapmak isteyen kişiler internet üzerinden yemek satışı yapabilir. Bunun için bir internet sitesi açılabildiği gibi sosyal medyayı kullanmak da mümkündür. Bu sayede pek çok firmanın dikkatini çekebilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi sosyal medya sayesinde epey geniş bir kitleye erişir. Şayet geniş bir çevreniz varsa fısıltı gazetesi sayesinde yemeklerinizi satabilirsiniz. Her daim elinizin altında bulunan ürünlerle yemek yapmak oldukça kolay olacaktır.

 

Geyve’de Ütü Yaparak Para Kazanmak

Elinizden ev işi yapmak geliyorsa pek ala ütü yaparak para kazanabilirsiniz. Oluşturacağınız ilanları ilçenin çeşitli yerlerine asarak dikkatleri üzerinize çekmeniz mümkündür. Benzer şekilde çeşitli sosyal medya sitelerine ilan da verebilirsiniz. Bu işi yapmak için ihtiyaç duyacağınız şeyler iyi bir ütü, ütü masası ve bol sayıda askıdır. Ütünün kalitesini artırmak için çeşitli kimyasallar da kullanabilirsiniz.

 

Buna ek olarak terzilik yaparak para kazanabilirsiniz. Her evde yer alabilecek bir dikiş makineniz varsa kıyafetleri tamir edebilir ve çeşitli dokunuşlara bu kıyafetlere yeni bir hava katabilirsiniz. Evde terzilik yapan kişilerin ilk müşterileri genelde civardaki diğer terziler olur. Sabah bu terzilerden siparişleri alabilir ve evinizde çalışabilirsiniz. İş veren fabrikalar ile iletişime geçerek düğme dikme ya da kıyafet onarma işlerine girmeniz de mümkündür.

 

Geyve’de Yazarlık Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Evdeki bilgisayarınızda yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok yerinden yazarı bünyesinde barındıran ajanslardan biriyle temasa geçerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Farklı ajansların farklı çalışma sistemleri bulunur.

Size uygun olan bir sisteme sahip ajansla anlaşarak bir ay içinde binlerce lira kazanabilirsiniz. Evde iş imkanı sadece yazarlıkla sınırlı değildir. Yabancı dil biliyorsanız tercümanlık da yapabilirsiniz. Her iki iş kolu da epey kazançlı olabilir.

Geyve’de Müşteri Temsilciliği Nasıl Yapılır?

Müşteri temsilcileri çeşitli firmalar için çalışan ve bu firmaların müşterileriyle çeşitli nedenlerden dolayı görüşen kişilerdir. Önceden ofis ortamında yapılan bu meslek artık evlerden de icra edilebilir. Belirli saat zarflarında çalışarak bir ay içinde binlerce lira kazanabilirsiniz.

 

Evde iş yaptıran firmalar günümüzde bilgisayar işlerine yoğunluk verir. Şirketin sağlayacağı imkanları kullanarak müşterilerle konuşabilirsiniz. Bazı firmalar yabancı dil bilen temsilciler arar. Bu kişiler bir ay içinde ciddi miktarda para kazanabilir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz