Frida Su Bayiliği nasıl alınır? 2023 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

İzmir – Manisa ve Balıkesir bölgesinde oldukça yaygın bir kullanım ağına sahip olan Frida Su bayilik vermektedir. En yoğun olarak İzmir ve Manisa’da kullanılan Frida Su markası toplamda 45 adet bayiye sahiptir. Bu bayilerinin 28 tanesi İzmir ve ilçelerinde hizmet gösterirken 16 tanesi Manisa Merkez ve ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Balıkesir’de ise sadece 1 adet bayisi olan Frida Su yeni bayilikler vererek bu sayıyı artırmanın hedefinde. Karlı bir iş olan damacana su satışı sektörüne girmeyi planlayanlar Frida Su’nun bayilik sistemine girebilir, kendi dükkanlarının sahibi olabilirler.

1991 yılında damacana su sektörüne giren ve Öz-Su Ltd. adıyla ambalajlı su üretimine başlayan Frida Su kaynağı Tahtalı barajının 7 kilometre ötesindeki Şaşal Keler Köyü D.Ömer mahallesinden çıkarmaktadır. 0.33 lt, 5 lt, 10 lt, ve 19 litre pet damacanada ambalajlı su üreten Frida Su’nun pH değeri 8.1 olarak tespit edilmiştir. İçimi oldukça lezzetli, yumuşak ve kaliteli bir sudur.

Frida Su Bayilik Şartları

frida su bayilik şartları

  • Frida Su bayiliği almak isteyen yatırımcı adayları bu sektör için gereken finansmanı sağlayabilecek güçte olmalıdır.
  • Damacana su sektöründe bizimle birlikte kar elde etmek isteyen tüm girişimciler bayilik başvurusu talebi yapabilir.
  • Bayilik almak istediğiniz bölge şirketimizin planları dahilinde yer alıyorsa bayilik talebiniz onaylanır ve görüşmeler gerçekleştirilir.
  • Bayilik başvurusu talebinizde dükkan açmayı planladığınız İl / İlçe / Mahalle ve dükkan konum bilgileri yer almalıdır.
  • Frida Su bayilik için yapılacak yatırım damacanalara olacaktır. Bayilerimiz anlaşmanın akabinde Frida Su’dan toplu olarak damacana su alımı yaparlar.
  • Damacana su dükkanınızda dağıtım için kullanacağınız araçları satın alma, kiralama masrafları sizlere ait olacaktır.
  • Damacana su dağıtım ekibini kurma işi size aittir. Dükkanınızda çalışacak personeli sizin bulmanız gerekir.

Frida Su Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Frida su bayilik başvurusu

Frida Su’dan bayilik alarak kendi damacana satış merkezinizi açabilirsiniz. Bunu yapabilmek için aşağıdaki iletişim adreslerinden firmaya bayilik alma talebinizi iletmelisiniz. Tavsiyemiz size e-mail yoluyla iletişim kurmanız ve firmaya bayilik hakkında detaylı bilgiler almak istediğinizi söylemenizdir.

Firma görevlileri size Frida Su’dan bayilik almak hakkında detaylı bilgiler verecek ve sizleri yönlendirecektir.

Firma İletişim
Frida Gıda ve İçecek Mam. San. ve Tic. A.Ş.
Adres: Akçay Cad. No:41 Binbaşı Reşatbey Mah. Gaziemir – İZMİR – TÜRKİYE
TEL: 0 232 276 42 42
e-Mail: info@frida.com.tr

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz