Mobilya Bayiliği Veren Firmalar 2023! Franchise ve İsim Hakkı Alınabilecek Markalar

Mobilya bayiliği veren firmalar hızla büyümeye devam etmektedir. Mobilya mağazalarında ev ve ofislerde ihtiyaç duyulan yatak, sehpa, koltuk, dekorasyon ürünleri gibi ürünler eyer almaktadır.

Bu ürünler her kesimden insan tarafından satın alınır. Bayilik alarak mobilya mağazası sahibi olmanız halinde markaların bilinirliğinden faydalanarak, eğitimler ve diğer desteklerle birlikte güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

GENİŞ müşteri kitlesine hitap edecek, reklam gibi giderlerle uğraşmadan başarılı bir işletme sahibi olabileceksiniz.

Yataş Mobilya Bayiliği

Yataş geniş ürün yelpazesi ile Türkiye nin her kesimine hitap etmektedir. 1976 senesinde kurulan marka, günümüzde halen aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Genç ve dinamik bir firma olarak mobilya, salon takımı, yatak gibi ürünlere sahiptir.

48 tane farklı ülkede faaliyet göstermektedir. Dünyanın farklı noktalarına ihracat yapılmaktadır. Fonksiyonel tasarım anlayışına sahiptir. 357 bayisi vardır. Giriş bedeli ve marka bedeli alınmaz. Bütün Türkiye geneline bayilik verilmektedir.

Bambi Mobilya Bayiliği

Bambi 1965 senesinde Çetmen Koltuk olarak kurulmuştur. 1997 senesinden itibaren ise Bambi ismini almıştır. İzmir Torbalı da 400 bin metre karelik fabrikalar bardır.

TSE standartlarına uygun üretim yapılmaktadır. Bütün ürünler tescilli tasarım belgesine sahiptir. Bayi sayısı 492 den fazladır. Sene sonuna kadar 58 yeni bayilik verilmesi amaçlanmaktadır.

Konya, Ankara, İstanbul ve Antalya illerine bayilik verilecektir. Bayi olmak isteyen kişilerin en az 150 bin TL değerinde giriş bedelini ödemesi gerekiyor.

Mondi Home Mobilya Bayiliği

Mondi Home güçlü marka bilinirliği ve marka kimliğine sahiptir. Köklü bir firmadır. GÜNÜMÜZDE 350 tane bayiye ulaşmş olup2022senesinin sonuna kadar 75 tane yeni bayilik verilmesi amaçlanmaktadır.

Ödenmesi gereken giriş bedeli mağaza metrajına göre değişkenlik göstermektedir. Kişilerin royalty bedeli ödemesine gerek yok. Bayilik başvuruları markanın internet sitesi üzerinden başvuru formu doldurularak yapılmaktadır.

Adana, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa için bayiliklerin verilmesi planlanmaktadır.

Bellona Mobilya Bayiliği

Bellona tam 568 tane bayiliğe sahiptir.2022senesinin sonuna kadar bayi saysına 40 tane yenisini eklemeyi planlamaktadır. Bayi olmak isteyen kişilerden giriş bedeli talep edilmez.

Royalty bedeil de yoktur. İzmir, İstanbul, Konya ve Erzurum illeri için bayi başvurusu yapılmaktadır. Markanın tam 200 bin metre kare dev üretim tesisi bulunuyor.

Bu tesiste yüksek kapasitede günlük üretim gerçekleştirilmektedir. İnternet sitesinden sizden istenilen bayi başvuru bilgilerini girin ve başvurunuzu tamamlayın.

Doğtaş Kelebek Mobilya Bayiliği

Doğtaş Kelebek köklü bir geçmişe sahip olan firmalar arasında yer alır. 2015 senesinde Türkiye de en beğenilen mobilya şirketi olarak seçilmiştir.

1972 senesinde kurulan marka tam 65 tane ülkeye ihracat yapmaktadır. Yurt içinde ve dışında 200 den fazla mağazası vardır. Siz de bu kazançlı gelişime ortak olabilirsiniz.

GS belgesine sahip ilk ve tek mobilya mağazasıdır. Bayilik alan kişiler aşağıdaki konularda destek almaya hak kazanmış olurlar:

  • Pazarlama desteği,
  • Satış sonrası hizmet,
  • Ücretsiz nakliye,
  • Sürekli eğitim,
  • Mağazacılık el kitabı hakkında pro bilgi sahibi olmak mağazaların başarılı olma şansını otomatik olarak yükseltir.

Firmaya e mail göndererek, internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak ya da firmayla telefonla iletişime geçerek mobilya bayisi olmak için başvurunuzu iletebilirsiniz.

Satış bölümüyle irtibata geçerek başvuru işlemlerini tamamlayacaksınız. Doğtaş ailesine katılmaya hak kazanan kişilerin kar payını paylaşması da istenmez. Kar kişilerin kendinisine kalır ve yüksek kazanç elde etmek mümkündür.

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz