İzmir ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? 2023 İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

İzmir’de eve iş veren firmalar sizden paketleme işi bekleyebilir. Ülkemizin en güzide şehirlerinden olan İzmir pek çok alanda ek iş imkanı sunan bir yerdir. Aylık gelirini artırmak ya da sadece evden çalışarak para kazanmak isteyen kişiler İzmir’in yerel ürünlerini kullanarak bir ay içerisinde bol miktarda para kazanabilir. İzmir’de evde yapıp çeşitli işletmelere satılabilecek şeyler arasında şunlar yer alır:

  • Boyoz
  • Lokma
  • İzmir köftesi
  • İzmir tulumu

 

Hafif ve besleyici yemekleriyle dikkat çeken bu şehirde evden yemek yaparak para kazanılabilir. Yerel lezzetlerin başında kalan boyoz da toplu bir biçimde yapılarak çeşitli pastanelere satılabilir. Yemek ticaretinde kritik bir öneme sahip olan tulum peyniri ise özel bir alaka gerektirir.

 

İzmir’de Tulum Peyniri Satarak Nasıl Para Kazanılır?

Tulum peyniri Ege bölgesinin karakteristik lezzetlerinden biridir. Evde iş ilanları arayanlar kendi imkanlarını kullanarak tulum peyniri yapabilirler. Böylesi bir altyapı varsa bu peynirden bir gelir kapısı elde etmek çok da zor değildir. İnternetin nimetlerini kullanarak bu peyniri tüm Türkiye’ye hatta dünyaya satmak mümkün olabilir. İzmir’deki firmalarla işbirliğine giderek işinizi daha kurumsal bir boyuta taşıyabilirsiniz. Yerel üreticiye destek vermek isteyen tüketicilerin dikkatini çekecek bu peynir türü pek çok yemekte ve kahvaltı sofralarında kendine yer bulabilir.

 

İzmir’de Turistik Ürünler Satmak

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan İzmir’e her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu turistler yanlarında İzmir’e dair bir anı götürmek ister. Evde iş imkanı arayan biri olarak akıllı telefonlar için keçe kılıf yapabilirsiniz. Çok ucuza tedarik edilebilecek olan keçeyi dilediğiniz gibi şekillendirip dikerek kılıf yapmanız mümkündür. Benzer biçimde anahtarlık ve magnet üreterek bunun satışını yapabilirsiniz. Başlı başına bir dükkana sahip olmasanız bile böylesi dükkanlar için orijinal ürünler imal edebilirsiniz. İzmir’de bunun için gönüllü olacak firmalar vardır.

 

İzmir’de Video İçeriği Üreterek Para Kazanılır Mı?

İzmir, Türkiye’nin en canlı şehirlerinden biridir. Sosyal etkinliklerin neredeyse hiç bitmediği bu şehirde video içeriği üreterek para kazanılabilir. Milyonlarca kişinin görmek isteyebileceği bu şehirde vlog çekerek YouTube üzerinden gelir elde edilebilir. Enerjinize güveniyorsanız ve en az on dakika boyunca izlenebilecek içerikler üretebilrseniz YouTuber olmayı değerlendirebilirsiniz.

 

İnternette içerik üretmek için illa dışarı çıkmanıza gerek yok. Kavramsal konular hakkında içerikler üretebilirsiniz. Bu sayede çok geniş bir kitleye hitap edersiniz. Evde ek iş arayan kişilerin çoğu YouTube’u kendisi için bir seçenek olarak görür. YouTube badava bir platfom olsa da en nihayetinde bir şirkettir. Siz de bu şirket üzerinden para kazanabilirsiniz.

İzmir’de Tükenmez Kalem Paketlemek

Bünyesinde pek çok fabrikaya sahip olan bu şehirde tükenmez kalem paketleyerek para kazanılabilir. Aylık maksimum 3000 ₺ gelir elde edilebilecek bu iş sayesinde geçim derdinizi önemli ölçüde hafifletebilirsiniz. İnternet üzerinden erişim kurabileceğiniz firmalar sizlere kalemleri gönderecektir. Gelen kalemleri firmanın talebine göre paketlemeniz ve siparişi vaktinde yetiştirmeniz gerekir. Evde iş yaptıran firmalar arasında yer alan tükenmez kalem firmaları göz ardı edilmemelidir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz