Evdema Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Evdema  ev dekorasyonu konusunda köklü firmalar arasında yer alıyor. Yaşam alanı zenginliği ve kalitesini artırmaya yönelik zengin ürün çeşitleri sunuyor. Mutfak ürünlerinden duvar kağıdına, mobilyalardan aklınıza gelebilecek daha diğer ürünlere kadar bütün ürünler sayesinde mekanların estetiğini artırıyor.

Evdema bayiliği alarak siz de mekanların zenginleşmesine katkı sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken aynı zamanda iyi kazanç da elde etmiş olursunuz. Kazandıran bayilik sistemi, güzel çalışma koşulları, zorlamayan şartlar ve daha pek çok avantajdan faydalanmak isterseniz Evdema sizin için doğru firma olacak.

Evdema Bayilik Şartları Nelerdir?

Evdema bayiliği şartları yerine getiren kişiler bayi almak için bir sonraki aşamaya geçebilirler. Bayilik almak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken asgari şartlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bayilik alan kişi en az 18 yaşında olmalıdır.
 • Gerekli sermaye yatırımı yapılmalıdır.
 • Kişilerin marka vizyonuna yönelik hareket etmesi gerekir.
 • Dükkan metre kare ve tavan yüksekliği gibi fiziksel özellikleri ana firma tarafından onay almalıdır.

En azından kişilerin yerine getirmesi gereken şartlar bu şekilde sıralanabilir. Eğer kafanızda Evdema vbayisi olmak varsa ilk olarak bu firmanın çalışma prensiplerini ve vizyonunu anlamanızda fayda var. Bunları inceledikten sonra eğer ben de Evdema bayisi olarak ticarete girebilirim derseniz o zaman başvurunuzu yapabilirsiniz.

2022 Evdema Franchise Bedeli Ne Kadar?

40 bin TL gibi bir sermaye bedelinden bahsedilse de söz edilen bedelin her yer ve başvuru için değişiklik göstereceğini unutmamak gerekir. Evdema tercih eden kişiler, mutlaka sermaye bedelini karşılayabilecek maddi güce sahip olmalıdır.

11 farklı kategoride tam 80 bin adet sunan firma, müşterilerini zengin ürün yelpazesi ile tanıştırmaktadır. Bu sayede müşteriler her aradıklarını mağazadan bulabiliyorlar. Benim de müşterilerim her aradıklarını zorlanmadan bulsun diyenlerdenseniz Evdema bayisi olabilirsiniz.

Evdema Bayiliği Nasıl Alınır?

Evdema bayiliği almak için resmi marka internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Resmi internet adresinde bayilik kısmında karşınıza bir form çıkacak. Bu formda yer alan bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekir. Karşınıza çıkacak olan bilgiler arasında şunlar yer alır:

 • Ad ve soyad,
 • Tel no,
 • E posta adresi,
 • Hangi ülkedeki evdema mağazasıyla ilgilendiğiniz,
 • İl bilgisi,
 • İlçe bilgisi,
 • Aday adrsin metrekaresi ve tavan yüksekliği,
 • Cephe ölçüleri,
 • Yatırım yapabileceğiniz miktar,
 • Yatırım sonucu yıllık gelir beklentiniz,
 • Varsa notunuz kısımlarını doldurduktan sonra gönder butonuna basın.

Bu butona basar basmaz bilgileriniz ve bayi talebiniz Evdema ana firmaya gider. Firma yetkilileri yapmış olduğunuz başvuruları inceler. Bu inceleme sonrasında sizlere geri dönüş sağlar. Bu aşama yaklaşık 2 3 iş günü sürmektedir. Bilgilerinizi verirken bunların mutlaka doğru olduğundan emin olmanız gerekecek.

Evdema Kaç Tane Bayisi Var?

Evdema bayi sayısı dünya genelinde olduğu için yüzleri aşmıştır. Çok sayıda bayisi olan bu mağaza bayilerine iyi bir gelir kaynağı olmaktadır. Kişiler hem iyi paralar kazanmakta, hem de reklam giderleri vb. durumlarla para ya da çaba harcama zorunda kalmamaktadır.

Marka bayileri olarak markanın köklü geçmişinden faydalanabilirsiniz. Marka bayisi olmanın çok sayıda avantajı var.

Evdema Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Evdema müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden başvurular alınmamaktadır. 444 24 29 hatlı telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Buradan bayilik alımı hakkında aklınızda varsa soru işaretleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 7 gün 24 saat boyunca soruları yanıtlamaktadır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz