Getir Masterpass Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Getir Masterpass hesap silme işleminizi gerçekleştirebilmeniz için izlemeniz gereken adımları sizler için derledik. İlgili yazımızı okuyarak hesap silme işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

GETİR MASTERPASS HESABI SİLME ADIMLARI

  1. Getir Masterpass hesap silme işlemi için öncelikle https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? linkini tıklayınız.
  2. Bu link üzerinden üye işlemleri sırasında tercih etmiş olduğunuz yöntemleri girerek, kendinize ait profil ekranına giriş yapınız.
  3. Kullanıcı profil ekranı seçeneğine tıklayınız.
  4. Kullanıcı profil ekranı seçeneği yerine, ‘kartlarım’ menüsü alternatifini de kullanmayı tercih edebilirsiniz.
  5. Bu kısımda kartınızın kullanımına izin verdiğiniz tüm işletmeleriniz ve uygulamalarınız listelenmektedir.
  6. Getir hesabınızı bu listeden kaldırarak, Getir Masterpass hesap silme işleminizi bu link ve menüler aracılığı ile tamamlayabilirsiniz.
  7. Bu alanda kayıtlı olan kartın silinmesi ile kartın kullanım sağlanmasına izin verilen hesaplarda silinmektedir.
  8. Bu aşamada hesabınıza ait telefon numaranız dışında herhangi bir bilgili hatırlamamanız durumunda ise, https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? sayfasına giriş yaparak, ‘şifremi unuttum’ butonuna basarak, kart bilgilerinizi hatırlamadığınızı belirterek, kart bilgilerinizi silebilirsiniz.
  9. Bu işlemi gerçekleştirmeniz ile kartın kullanım sağlandığı Getir Masterpass hesabınızda otomatik olarak silinecektir.
  10. Telefon numaranıza farklı nedenlerden dolayı erişim sağlanamaması durumunda ise hesabınızı silebilmek için masterpassturkiye@mastercard.com e-posta aracılığı ile iletişime geçerek, hesabınızın silinmesini talep edebilirsiniz.

GETİR MASTERPASS TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Yazımızda tüm ayrıntıları ile anlatımını gerçekleştirdiğimiz işlemleri, masa üstü ve diz üstü bilgisayarlarınız ya da tabletlerinizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, Getir Masterpass telefondan hesap silme linki https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? kullanımını sağlayarak, akıllı telefonlarınızda yer alan internet tarayıcılarınız ile de tüm işlemlerinizi rahat ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz