Mobile Legends Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Mobile Legends hesabınızı silmeniz için takip etmeniz tüm adımları sizler için araştırdık. İlgili yazımızı okuduktan sonra sizlerde pratik bir şekilde Mobile Legends hesap silme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

MOBİLE LEGENDS HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Mobile Legends uygulamasından hesap silme işlemini direkt olarak yapabileceğiniz bir seçenek bulunmamaktadır.
 2. Bu nedenle, Mobile Legends uygulamasında mevcut olan sosyal medya hesaplarınızı tek tek kaldırarak, uygulamadan çıkış yapmanız gerekmektedir.
 3. Mobile Legends hesap silme işlemlerinizi gerçekleştirmek için öncelikle işlem yapacağınız elektronik cihazlarınızdan uygulamayı açınız.
 4. Uygulamayı silen kullanıcılar https://m.mobilelegends.com/en linkini tıklayarak, uygulamayı indirebilir ve silme işlemlerine başlayabilir.
 5. Uygulamaya giriş yapmak için üye olurken kullanımını tercih ettiğiniz sosyal medya hesabınıza ait butonu tıklayınız.
 6. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil resminizin yer aldığını sekmeyi tıklayınız.
 7. Profil sekmesi ile giriş yaptığınız alanda yer alan ‘hesap’ seçeneğini tıklayınız.
 8. Mobile Legends hesabınızın hangi sosyal medya hesaplarına bağlı olduğunu görebileceğiniz ‘diğer platform hesaplar’ seçeneğini tıklayınız.
 9. Karşınıza çıkan ekrana onay verin ve işlemlere devam ediniz.
 10. Mobile Legends’a bağlı Facebook hesabınızı kaldırmak için öncelikle Facebook hesabınızda oturum açmanız gerekmektedir.
 11. Diğer bağlı hesaplarınız için böyle bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
 12. Mobile Legends’a bağlı tüm hesaplarınızı tek tek kaldırınız.
 13. Tüm hesaplarınızdan çıkma işleminin tamamladıktan sonra ‘Mobile Legends Çıkış’ butonuna basınız ve uygulamayı kaldırınız.

MOBİLE LEGENDS TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Yazımızda tüm ayrıntıları ile sizlere aktarmış olduğumuz işlemleri, bilgisayar ve tabletlerinizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, Mobile Legends telefondan hesap silme linki https://m.mobilelegends.com/en bağlantısını kullanarak, akıllı telefonunuzun sahip olduğu işletim sistemine uygun versiyonu indirebilir ve uygulama üzerinden de aynı işlem sıralaması ile hesap silme eyleminizi tamamlayabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz