Foursquare Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Foursquare hesap silme işlemlerini adım adım anlattığımız yazımızı okuyarak, hesap silme işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Gelin birlikte hangi adımları izlememiz gerektiğine göz atalım.

FOURSQUARE HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Foursquare hesabınızı silme işleminden önce, bu hesabın silinmesi ile Swarm hesabınızın da silineceğini belirtmek isteriz. İki uygulama birbiri ile bağlantılı olarak işlem yapması nedeni ile hesap silme işleminiz ile birlikte iki uygulamadan da çıkmış olacaksınız.
 2. Foursquare hesabınızın silinmesi ile tüm kişisel verileriniz silinecektir. Bu nedenle sizin için önemli olan kişisel bilgililerinizi yedeklemek isteyebilirsiniz.
 3. Foursquare hesap silme işlemine başlamak için öncelikle https://tr.foursquare.com/login?continue=%2Fdelete_me linkine tıklayınız.
 4. Bu link ile direkt olarak hesap silme işlemlerinizin gerçekleştirileceği sayfaya yönlendirileceksiniz.
 5. Açılan sayfaya, üyelik işlemi sırasında kullanımını tercih ettiğini e-posta adresinizi ya telefon numaranızı ve belirlemiş olduğunuz parolanızı giriniz ve ‘giriş yap’ butonuna basınız.
 6. Giriş işleminden sonra uygulama sizlere neden hesap silme işlemi yapmak istediğinizi soracaktır.
 7. Bu sorunun alt kısmında sizlere bazı seçenekler sunulacaktır. Sizlere en uygun seçeneği seçebileceğiniz gibi hiçbir seçeneğin size uymadığı durumlarda ‘diğer’ şıkkını seçebilirsiniz.
 8. Neden hesap silmek istediğiniz ile ilgili seçeneği işaretledikten sonra alt kısmında yer alan ‘delete account’ butonuna basınız.
 9. Butona bastıktan sonra güvenlik ve hesap silme işlemlerinin doğrulunun onaylanması adına tekrar sahip olduğunuz parolanızın girilmesi istenilecektir.
 10. Açılan pencereye parolanızı girdikten sonra ‘confirm’ butonuna basınız.
 11. Tüm bu adımları sırası ile gerçekleştirdikten sonra hesap silme işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

FOURSQUARE TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Foursquare hesap silme işlemlerinizi bilgisayarlarınızı kullanmayı tercih ederek gerçekleştirebileceğiniz gibi akıllı telefonlarınızda yer alan Foursquare mobil uygulama üzerinden de tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, Foursquare telefondan hesap silme linki  https://tr.foursquare.com/login?continue=%2Fdelete_me kullanımı ile telefonlarınızdaki internet tarayıcıları üzerinden de bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz