Tesettür Giyim Bayiliği ve Franchise Veren Firmalar! 2023 isim hakkı ücretleri ne kadar, nasıl açılır?

İslami usüllere uygun giyim modeli tesettür giyim sektörü son yıllarda büyük bir çıkış içerisinde. Çevremizde sık sık gördüğümüz tesettürlü kişilere yönelik üretim yapan firmalar sektörde büyük bir canlılık oluşturmuş durumda. Eşarp, şal, tunik, abiye gibi alanlarda üretim yapan firmalar kendileri ile çalışacak bayilere ihtiyaç duyuyorlar. Ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırabilmek için uygun bedeller karşılığında bayilik veren tesettür giyim firmaları sektöre yeni gireceklere büyük kolaylık sağlıyorlar. Biz de bu sektöre yeni giriş yapacak olanlar için tesettür giyim bayiliği veren firmalar hakkında bir yazı yazmak istedik. Yazımızın içeriğinde düşük bedeller karşılığında bayilik veren tesettür ürünleri firmalarını bulabileceksiniz.

Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Bu başlık altında tesettür giyim alanında ün yapmış, başarılı 4 firmanın bayiliği hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Tesettür giyim, eşarp, şal sektörüne girecek olanlar bu bayilikler ile anlaşabilirler.

Aker

aker

Kendi atölyesinde dünya tasarımlarını ve ülkemize özgü motifleri harmanlayarak üretim yapan Aker bayilik dağıtan firmalardan birisidir. Birbirinden şık eşarp ve şal başta olmak üzere tesettür giyim, tunik, abiye tarzı giysilerin üretimini yapan Aker uygun bedeller karşılığında bayilik veriyor.

Ar-Ge’ye büyük yatırımlar yapan Aker nano teknoloji ile dünyada ilk kez yağmur suyu ve leke tutmayan ipek kumaşı üreten Aker bu alanda yenilikçi firma olduğunu da kanıtlıyor. Tesettür giyime uyan bayanlar için şık tasarımları renkli desenler ile birleştiren firmadan bayilik almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Aker Bayilik Başvurusu: https://bayi.aker.com.tr/form/bayibasvuru.aspx

BUNU DA OKUYUN: Aker Bayilik Başvurusu ve Şartları

Silk Home

silk home

1983 yılında Mahmutpaşa Gürün Han’da eşarp sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Silk Home yıllar içerisinde yaptığı tasarımlar, geliştirdiği ürün yelpazesi ile eşarp, şal sektöründe lider firmalardan birisi olmuştur. Tesettür giyime uyan bayanların eşarp alırken en çok tercih ettiği markalardan olan Silk Home’da kendilerine yeni bayiler aramaktadır. Günümüzde 14 mağaza ile müşterilerine hizmet eden Silk Home karlı bir yatırım yapmak isteyenlere eşarp-şal bayiliği veriyor. Aşağıdaki bağlantıdan Silk Home’a bayilik başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Silk Home Bayilik Başvuru: https://silkhometr.com/Form/franchise-basvuru-formu-_-silk-home-7

BUNU DA OKUYUN: Silk Home Bayilik Başvurusu ve Şartları

Venezia Wear

venezia wear bayilik başvurusu

Sektördeki en kaliteli ürünleri üreten bir diğer firma da Venezia Wear’dır. Tesettür giyim alanında her sezona özel ürettiği eşarp, şal gibi ürünleri ile sektörde büyük paya sahip olan Venezia ayrıca tesettür dış giyim ürünleri de satıyor. Ferace, pardösü, tunik elbise ve abiyelerin en şıklarını üreten firma tesettür giyim modasına büyük katkılar sunuyor. Satış miktarlarını arttırmak isteyen firma bayilik programına katılacak yeni ortaklar aramaktadır. Aşağıdaki bağlantıdan Venezia Wear bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Venezia Wear Bayilik Başvurusu: https://www.veneziawear.com/bayi-basvuru-sayfasi

BUNU DA OKUYUN: Venezia Wear Bayilik Başvurusu ve Şartları

Levidor

levidor

Eşarp ve Şal üreticisi Levidor toptan satış usülü ile çalışıyor. Eşarp mağazası açmak isteyenler için en iyi tercihlerden olacak olan Levidor’dan topan sipariş verebilir ve mağazanızı Levidor ürünleri ile donatabilirsiniz. Şık tasarımları ve kendine has kumaşı ile ön plana çıkan Levidor sektördeki en kaliteli üreticilerden birisidir. Levidor’dan toptan eşarp tedarik etmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Levidor Toptan Eşarp Satış: https://www.levidor.com.tr/

BUNU DA OKUYUN: Levidor Bayilik Başvurusu ve Şartları

Aker, Silk Home, Venezia Wear ve Levidor 4’ü de tesettür giyim – eşarp – şal sektöründe kaliteli firmalardan birisidir. Tesettür giyim sektörüne girmek isteyenler bu firmalar ile anlaşmalar yaparak arkalarına güçlü bir tedarikçi desteği alabilirler.

Son yılların popüler işlerinden birisi tesettür giyim üzerine e-ticaret yapmaktır. Tesettür giyimin yaygınlaşması da bu durumun oluşmasına neden olmuştur. Çevrenizde pek çok tesettür giyimi benimsemiş insan görmüşsünüzdür. Haliyle bu kişiler kıyafet ihtiyaçlarını karşılamak için alışveriş yapmaya ihtiyaç duyuyor ve e-ticaret tesettür giyim firmaları bunu karşılamak için varlar. Bu konumuzda anlatacağımız yöntem ile siz de bu sektöre girebilir ve e-ticaret sitesi kurmadan, ürün stoklamadan tesettür giyim satışı yaparak para kazanabileceksiniz. Tesettür giyim satışı yaparak para kazanmak konulu yazımızı olabildiğince açık ve net yazmaya çalışacağız. Umarız buradan alacağınız bilgiler faydalı olur ve sıfır sermaye ile girişeceğiniz bu iş ile iyi paralar kazanabilirsiniz.

Sermayesiz, Stok Yapmadan Nasıl Satış Yapılır ?

tesettür giyim satışı yaparak para kazanmak

Tesettür giyim işine girmek isteyenlerin akıllarına takılan en büyük soru bu iş için ne kadar sermaye gerektiği oluyor. Hatta hiç sermayesi olmayanlar bu işi yapmak istiyor ancak sermayelerinin olmaması nedeniyle planlarını erteliyorlar. İşte bu kişiler için önereceğimiz sistem Modanisa’nın satış ortaklığı sistemidir.

Tesettür giyimin lider firmalarından olan Modanisa satışlarını arttırabilmek için kendisine partnerlik yapacak kişilere ihtiyaç duyuyor. Modanisa Ortaklık Programı olarak adlandırılan bu programda siz Modanisa’nın sisteminden başvurunuzu yapıyorsunuz ve sizin için bir panel oluşturuyorlar. Bu panel üzerinden satmak istediğiniz ürün için özel bir link (URL) alıyorsunuz ve bu linki satış yapmak istediğiniz yerde paylaşıyorsunuz. Sizin paylaşmış olduğunuz linklere tıklanırsa ve bu müşteriler Modanisa üzerinden alışveriş yaparsa firma ürünün belli bir miktarını sizinle paylaşıyor. Tamamen sıfır sermaye ile yapılan bu işte arkanızda Modanisa gibi bir devin olduğunu bilerek ödemenizi alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Modanisa Ortaklık Programı herkese açık bir sistemdir. Başvurmak için herhangi bir özel şart yoktur. Tesettür giyimde yüksek satış oranlarını yakalayabileceğinizi düşünüyorsanız ve bu işe girmek istiyorsanız başvuru linki şurada : Modanisa Ortaklık Programı

Linklerimi Nerede Paylaşmalıyım ?

linkler nerede paylaşılmalı

Modanisa sisteminden para kazanabilmek için linklerinizi sağda-solda paylaşmanız yeterli değildir. Linklerinize tıklayan kişiler alışveriş yapmalıdır ki para kazanabilesiniz. Bu nedenle linklerinizi tesettür giyim ile ilgilenen kişilere ulaştırmalısınız. Elbette bunun en kolay yolu Facebook ve İnstagram üzerinden bir sayfa açmak olacaktır. Örneğin İnstagram’da tesettür giyim üzerine bir sayfa açarsınız ve bu sayfada satmak istediğiniz abiye, tunik, türban, pardesü, ferace gibi şeylerin resimlerini paylaşırsınız açıklama kısmına da Modanisa Ortaklık Programı’ndan aldığınız linki eklersiniz. Bundan sonra artık sayfanıza takipçi çekme çalışmaları yapmalı ve tesettür giyim ile ilgilenen takipçiler kazanmaya çalışmalısınız.

BUNU DA OKUYUN: İnstagram Butiği Nasıl Açılır – İnstagram’da Satış Yapmak

Ya da bir blog sitesi açarak burada tesettür giyim modası üzerine yazılar yazabilir ve blogunuza ziyaretçi çekmeye çalışırsınız. Örneğin 2018-2019 Tesettür Abiye Giyim Modelleri vb. gibi blog yazıları yazmanız iyi olacaktır. Zaman içerisinde blogunuz tesettür giyim ile ilgilenen kişiler tarafından ziyaret edilecek ve böylece Modanisa linkleriniz üzerinden para kazanmaya başlayabileceksiniz.

BUNU DA OKUYUN: Blog Yazarak Para Kazanmak İsteyenlere Tavsiyeler

Eğer blog açmak isterseniz yukarıdaki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. Orada anlatılanları tesettür giyim blogunuza uyarlayabilirsiniz.

Ne Kadar Kazandırır ?

ne kadar kazandırır

Modanisa Ortaklık Programı ile iyi paralar kazanabilirsiniz ancak bu ne kadar satış yapacağınıza bağlıdır. Satıştan belli bir oranda komisyon veren Modanisa siz ne kadar satış yapmayı başarırsanız o kadar fazla kazandıracaktır. Çok satış yapabilmek için bol takipçili İnstagram + Facebook sayfası sahibi olmalısınız ya da tesettür giyim üzerine konuların yayınlandığı bir blog sayfanızın olması gerekmektedir. Özetle bu sistem ile gerçekten iyi para kazanırsınız yeterki satış yapabilin. Sermayesiz, sıfırdan bu işe girebilmek de ev hanımları ve sermayesi olmayan gençler için büyük bir avantaj.

Modanisa ortaklık programı ve tesettür giyim hakkında bizlere sormak istediğiniz herhangi bir konu varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

One Response

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz