Tarihi Sarıyer Börekçisi bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Börek sektöründeki en köklü firmalardan birisi olan Tarihi Sarıyer Börek bayilik veriyor. Sektörün en eski isimlerinden birisi olan ve geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken firma, yeni yatırımcılar ile buluşarak karlı bir ortaklığa gitmeyi düşünüyor. Franchise sistemleri ile hem yatırımcıya kazandırmak hem de marka değerini büyütmek isteyen firma, börek sektörüne girmek isteyenlerin bayilik başvurusunu bekliyor.

Tarihi ismini almayı sonuna kadar hak eden firmanın lezzet macerası 1895 yılına kadar uzanıyor. O günlerden bu güne ulaşan firma 1995 yılında “Tarihi Sarıyer Börek” markasını ve logosunu tescil ettirmiştir. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firma, her zaman ürünlerini titizlikle ve hijyenli olarak üretmiştir. Unlu mamüller sektöründeki tecrübesi ile yeni yatırımcılara da yol göstermeyi amaçlayan firma franchise ortakları ile karlı bir işbirliği yaparak tecrübelerini ve lezzetini paylaşmayı planlıyor.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Şartları ve Özellikleri

Tarihi Sarıyer Börek bayilik şartları

  • Tarihi Sarıyer Börek firmasının tecrübelerinden yararlanmak isteyen, sektördeki popüler bir markanın ismini kullanmak isteyen çalışkan ve girişimci ruhlu kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Firmamıza yapılacak toplam yatırım miktarı bayilik şubesinin açılacağı bölge / konuma göre değişecektir. En net bilgileri franchise adayı ile görüşmeler esnasında veririz ve bayilik fiyatını size bildiririz.
  • Açılacak şube yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler ve bulvarlar üzerinde olabilir. Şube yeri bulma konusunda bayi adayının seçimlerini inceleyeceğiz ve bayi adayının şubesini değerlendireceğiz. Açılacak şubenin en az 100 metrekare kapalı alanı olmalıdır.
  • Şubelerimizde daha çok cafe konseptini kullanmaktayız. Cafe konsepti ile kurulacak bir şube için yapılacak yatırım miktarı şubenin metrekare boyutuna bağlı olarak değişecektir.
  • Şube açılışından sonra tüm ürünlerin sevkiyatı firmamız tarafından veya bölge distribütörümüz yoluyla kapınıza kadar güvenli olarak yapılacaktır.

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Tarihi Sarıyer Börek bayilik başvurusu

Börekçi franchise’ı almak isteyen girişimcilerin bu fırsatı kaçırmamasını tavsiye ederiz. Tarihi Sarıyer Börek oldukça fazla müdavimi olan kaliteli bir firma. Hazır bir müşteri kitlesine hitap etmek istiyorsanız bu şartlar altında bayilik almanız sizin yararınıza olacaktır. Bayilik başvurusu için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Tarihi Sarıyer Bayilik Formu: http://www.sariyerborek.com/

Formu gönderdikten sonra şube açmayı planladığınız hazır bir dükkan varsa, dükkanın resmini ve bulunduğu konumu, caddeyi gösteren bir kaç tane resimi sariyer@sariyerborek.com.tr e-mail adresine gönderiniz.

Firma kısa sürede size dönüş yapacak ve başvurunuzla ilgili sizleri bilgilendirecektir.

One Response

  1. Mehmet sıddık Keskiner
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz