Asrı Zerafet Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Asrı zerafet 2013 senesinden beri Türkiye de hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen firma, en güzel günün özel kılınması için var. Asrı zerafet 2013 den beri verdiği hizmetlerde güvenilir olmak, müşteri memnuniyeti gibi konularda hassasiyeti ile biliniyor.

Merkezi İstanbul da bulunan firma, kurulmasından bu yana önemli işlere imza atmayı başardı. Asrı zerafet bayiliği verilerek markanın yurt içinde ve yurt dışında farklı noktalarda temsil edilmesi hedeflenmektedir.

Uygulama kalitesi ile müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyetin artmasını sağlamak en büyük hedeftir. Yüksek motivasyon ve başar azmine çalışanlar ile sürekli gelişmek vizyon ve misyon hedefleri arasında yer almaktadır.

Asrı zerafet Bayilik Şartları Nelerdir?

Asrı zerafet bayiliği şartları başında kişilerin marka vizyon ve misyonunu anlamak geliyor. Başvuru için uygun olup olmadığınızı anlamadan önce firmanın işlerini incelemek iyi bir fikir olacaktır.

Başvuru yapan kişilerin asgari düzeyde sağlaması gereken şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Başvuruda bulunan kişinin en az 18 yaşında olması gerekiyor.
  • Bayilik almak için gerekli sermaye bedeline sahip olmak şart.
  • Bayilik alınacak yerin konumu ve cephe, tavan yüksekliği metre kare yüksekliği gibi detayları onay almalıdır.

Bütün şartları karşılayabilirim derseniz yapmanız gereken şey bayilik başvurusu yapmaktır. Şartları karşılayan adaylar ile bir sonraki aşamaya geçilecektir.

2022 Asrı zerafet Franchise Bedeli Ne Kadar?

45 bin TL gibi bir yatırım bedelinden söz edilse de bu bedel değişkenlik gösterecektir. Başvuru yapan kişinin başvuru özelliklerinden tutun da fiyatlar üzerinde etkili olan pek çok etmenden söz etmek mümkün.

Bayilik bedelini ancak karşılayabilecek olan adayların başvuru yapması gerekiyor.

Asrı zerafet Bayiliği Nasıl Alınır?

Asrı zerafet bayiliği almak için marka resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Buradan bayilikleri görüntüleyebilir, siz de bayilik almak için başvurunuzu gerekli kanallara iletebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra olumlu olması halinde sizinle iletişime geçilecektir.

Bu süre yaklaşık 2 iş günü alır. Başvurunuzu yaparken gerekli başvuru belgelerini firmaya sunduğunuzdan emin olun. Eksik belgeler olmamasına, yanlış bilgi beyan edilmemiş olduğuna özen gösterin.

Asrı zerafet Kaç Tane Bayisi Var?

Asrı zerafet bayi sayısı hem yurt içinde hem de yurt dışında 50 e yaklaşmıştır. Her geçen gün bayi sayıları artmaya devam etmektedir. Firma bayilikler vererek büyüyor. Siz de bu büyümenin bir parçası haline gelebilirsiniz. Bayi olarak kazançlı bir işin sahibi olursunuz.

Hem de kazandıklarınız size kalr. Yani kar payı ödeme gibi bir durum söz konusu olmaz. Ayrıca marka zaten çoktan tanınmış olduğundan insanlara kim olduğunuzu tanıtmanıza, reklam yapman ıza gerek olmaz.

Zaten marka biliniyor ve insanlar bu markadan alşveriş ediyorlar. Yani aslında işinizi kurduktan sonra bayi olduğunuz zaman müşteriniz garanti olacak. Kendi mşteri portföyünüzü oluşturmaya ek olarak firmanın zaten çoktan var olan müşteri kitlesinden faydalanacaksınız.

Yani bayi olmak bu açıdan bakıldığında ve diğer açlardan da size kolay para kazanmanın kapılarını aralamış olacak.

Asrı zerafet Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Asrı zerafet müşteri hizmetleri telefon numarası 0545 727 75 55 olup bu numara üzerinden başvuru alınmadığını belirtmekte fayda var. Eğer b ayilik almak isterseniz bunu mutlaka resmi internet sitesi üzerinden yapmanız gerekecek.

Eğer bayilikler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçevilirsiniz.

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz