Tappito’s bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Kumpir bayiliği almak isteyen kişiler alanında kaliteli bir firma ile tanışmanın vakti geldi… İzmir merkezli Tappito’s firması kumpir bayilikleri veriyor. Merkez olarak İzmir’deki Forum Bornova’da faaliyet gösteren Tappito’s Türkiye genelinde bayilikler veriyor. 2007 yılında bu sektöre giriş yapan Tappito’s kısa sürede İzmir halkı tarafından benimsenmiş ve şube sayılarını arttırmıştır. Yeni yatırımcıların katılımı ile marka algısını yükseltmek isteyen firma bu amacını gerçekleştirmek için kendileri ile uyumlu çalışabilecek, beraber kazan-kazan ilkesi ile hareket edecek adayların başvurularını bekliyor. Bu makalemizden Tappito’s bayilik başvurusu yapmak için gerekenleri ve firmanın şartlarını öğrenebilirsiniz.

Kumpir sektörüne farklı bir bakış açısı getiren firma menüsünü sadece kumpir ile sınırlandırmamış. Kumpire ek olarak Kumru da satan firma bu sayede menüsünü herkese hitap eder bir hale getirmiş.

Tappito’s Bayilik Şartları ve Özellikleri

Tappitos bayilik şartları

  • Tappito’s markasına katılıp bizimle birlikte kazanmak isteyen finansal gücü olan adaylarımızın bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Firmamız kumpir ve kumru ürünlerini aynı çatıda birleştirerek farklı bir konsept yakalamıştır.
  • Firmamızdan bayilik almak isteyenler dükkanlarını AVM’de veya caddelerde açabilirler.
  • AVM’de yer bulma konusunda ekibimiz tarafından destek alabilirsiniz.
  • Franchise sistemimiz anahtar teslim üzerinedir. Kurulum ve dekorasyon işlemleri bizim tarafımızdan yapılır.
  • Dekorasyon ve tadilat için iç mekan m2 birim fiyatımız 2.000 TL, dış mekan m2 birim fiyatımız 2.500 TL’dir.
  • Dekorasyon işlemleri kapsamında mobilyalar, inşaat ve marangoz işleri, yer kaplaması, açılır-kapanır tente, aydınlatma, peyzaj işlemleri, tabela rekam işlemleri, LCD, klima, kamera sistemleri bizim tarafımızdan karşılanır.
  • Aylık cirodan %3 kar payı (royalty) almaktayız.
  • Bayi adayımıza ve şubede çalışacak personellere deneyimli eğitim ekimiz tarafından özel eğitimler vermekteyiz. Sektör hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere öğreteceğiz.
  • Açılış sürecinde ve açılıştan sonra sizlere destek olmaktayız.

Tappito’s Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

tappitos bayilik

Anahtar teslim kurulum yapması Tappito’s firmasının büyük bir avantajı. Firma yatırımcı adaylarını tadilat ve dekorasyon işlemleri için hiç uğraştırmadan kendi deneyimli mimari ekipleri ile bu süreci en kaliteli şekilde gerçekleştiriyor. Size ise sadece aşağıdaki bayilik başvuru formunu doldurmak ve yatırım için gereken sermayeyi sağlamak kalıyor 🙂

Tappito’s Bayilik Başvurusu: http://www.tappitos.com/

Formu doldurduktan sonra kısa bir zaman içerisinde yetkililer sizinle görüşme talep edecek ve Tappito’s markasını, franchise sistemini size detaylı olarak anlatacaktır.

Firma İletişim
Adres: KAZIMDİRİK MAH. 372/19 SOKAK NO:13 BORNOVA – İZMİR
TEL: 0 232 388 13 10

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz