Selen Su Bayiliği nasıl alınır? 2023 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

Selen Su bayilik şartlarını ve bayilik başvurusu nasıl yapılır merak ediyorsanız bu yazımızda aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Damacana su sektöründe bir marka ile çalışmak istiyorsunuz ama hangisi ile çalışacağınızdan emin değilseniz size önerebileceğimiz markalardan birisi Selen Su firmasıdır. İdeal pH oranı ile doğal kaynak suyunda kaliteye büyük önem veren Selen Su düzenli olarak denetçi firmalara numune vermekte ve suyun kalitesini ölçmektedir.

Bartın merkezli Selen Su firması 1995 yılından beri su sektöründedir ve 1997 yılında kaynak suyu işletme ruhsatını almıştır. İlk olarak 0.33 cl cam şişede su satışı gerçekleştiren Selen Su zaman içerisinde ürün çeşitliliğini artırmış ve 0.5 lt, 1.5 lt, 5 lt, 10 lt, 19 lt damacana üretmeye başlamıştır. Damacana su sektöründe oldukça büyük bir potansiyeli olan Selen Su ile siz de çalışabilirsiniz.

Selen Su Bayilik Şartları nelerdir?

Selen Su bayilik şartları

  • Selen Su firmasından bayilik alarak damacana su tedariki sorununuzu halledeceksiniz. Selen Su kaynağından çıkartılan, %100 sağlıklı doğal kaynak suyu ile müşterilerinize sağlıklı su sunma fırsatına sahipsiniz.
  • Bayilik başvurumuz herkesin ilgisine açıktır. Bu sektör için gereken yatırımı yapabileceğinize inanıyorsanız, bu sektörden para kazanmak istiyorsanız herkes gibi siz de bayilik başvurunuzu gönderebilirsiniz.
  • Bayilik verilecek olan bölgeler Selen Su firması tarafından belirlenmektedir. Eğer bayilik almayı düşündüğünüz bölge yatırım hedeflerimiz arasındaysa, tarafların anlaşması halinde bayiliğiniz verilir.
  • Damacana satmak için açacağınız dükkanı bulmak ve dekorasyon, tadilatını yapmak size aittir.
  • Dağıtım araçlarının alınması veya kiralanması da bayilik talep eden kişi tarafından yapılacaktır.
  • Bayilik almak istiyorsanız bayi başvuru formunu bize gönderiniz ve beklemede kalınız. Başvurunuz yetkililerimiz tarafından incelenecek ve tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Selen Su Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Bartın merkezli Selen Su firması oldukça popüler ve kaliteli bir marka. 19 Lt. damacana su alanında da oldukça fazla bayii ile çalışıyorlar ve kar oranları da oldukça iyi. Siz de bu sektörde Selen Su markası ile çalışmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Selen Su Bayilik Başvurusu Formu: http://www.selensu.com.tr/

Firma İletişim
Adres (Fabrika): Amasra yolu üzeri, Kaman Köyü Mevkisi, BARTIN
TEL: (0378) 325 40 14
e-Mail: selensu@selensu.com.tr

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz