Denizli ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? 2023 İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Denizli’de eve iş veren firmalar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Farklı iş kollarının yer aldığı şehirde paketleme dahil pek çok işi yapabilirsiniz. Paketlemesi yapılabilecek ürünler arasında şunlar yer alır:

 • Kına
 • Mandal
 • Toka
 • Kürdan
 • Nikah şekeri
 • Kuruyemiş

 

İnternet üzerinden bulunan ek iş sayesinde siz de aylık gelirinizi artırabilirsiniz. Gün içerisinde sadece birkaç saat ayırarak para kazanmanız mümkündür. Mesaili bir işte çalışmıyorsanız bu işe daha rahat vakit ayırabilirsiniz.

 

Denizli’de Anahtarlık Yaparak Para Kazanmak

Türkiye’nin en turistik yerlerinden biri olan Pamukkale bu şehirde yer alır. Şehrinize gelmiş olan yerli ve yabancı turistlere satmak için anahtarlık yapabilirsiniz. Buna ek olarak magnet ve bileklik gibi ürünleri de üretmeniz mümkündür.

Evde iş imkanı arayan kişiler Denizli’ye özgü ürünleri imal edip bunları çeşitli dükkanlara satabilir. Dükkanlarla anlaşarak bu işi tam manasıyla ticarete dökebilirsiniz. Bu sayede geniş bir kitleye hitap etmeniz mümkündür.

 

Denizli’de Evden Çalışarak Hangi İşler Yapılır?

Denizli’de ikamet eden ve bir şekilde gelire ihtiyaç duyan kişiler şu işleri yapabilir:

 • Ütü ve temizleme işi
 • Reçel yapımı
 • Hamur işi ve pasta yapımı
 • Nikah şekeri hazırlama
 • Davetiye yazma
 • İnternet işleri

 

Evde yürütülebilecek ütü işi sayesinde bol miktarda para kazanabilirsiniz. Çevrenizdeki kuru temizlemeler bazen fazladan elemana gereksinim duyabilirler. Kıyafetleri temizleyerek ve ütüleyerek para kazanabilirsiniz. Evde yapılacak işler genellikle herhangi bir mesai saatine sahip değildir.

 

Denizli’de Evden Öğretmenlik Yapmak

Lisans mezunu bir öğretmenseniz ya da bir konuda eğitmenlik yapabilecek seviyedeyseniz evden öğretmenlik yapabilirsiniz. İnternet üzerinden hizmet veren eğitim sitelerine bağlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Eğitim videoları yükleyebileceğiniz gibi canlı bağlantılarla ders de verebilirsiniz.

 

Yoga, fitness, yüz yogası, pilates ya da zumba konusunda eğitim yetkiniz varsa video dersleri sayesinde para kazanabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi YouTube ve Instagram üzerinden ders vererek kendine bir gelir kapısı açar. Evde iş yaptıran firmalar yerel olabildiği gibi uluslararası şirketler de olabilir.

Denizli’de Oda Kiralayarak Para Kazanmak

Oturduğunuz ev kendinize aitse ve en az bir odanız boşsa bu odayı kiraya vererek para kazanabilirsiniz. Klasik yöntemlerle kiraya verme seçeneğini riskli buluyorsanız dünya çapında isim yapmış internet sitelerini kullanabilirsiniz.

 

Denizli bol miktarda turisti ağırlayan bir şehir olarak bilinir. Bu durumu fırsata çevirerek evdeki odanızı ya da diğer evlerinizi birer pansiyona dönüştürebilirsiniz. Kurumsal bir şirketle çalışacağınız için tüm süreç gayet profesyonel bir biçimde akar. Konaklama ücretinden alınan komisyon dışında bir harcama çoğu zaman söz konusu olmaz.

 

Eve iş veren firmalar mutlaka fabrikalar ya da yerel işletmeler olmak zorunda değildir. Global bazı şirketler üzerinden gelir miktarınızı artırabilirsiniz. Oda kiralamak bu seçeneklerden sadece biridir.

One Response

 1. Ali
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz