Romeron Parfüm bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Sıcak kar fırsatlarının olması nedeniyle girişimcilerin gözdesi şu sıralar parfüm bayiliği almakta. Genç, yaşlı demeden her kesim tarafından kullanılan parfümler hem üreticiler hem de perakende satıcılar için büyük bir kar kaynağı olmuştur. Sektörün en kaliteli firmalarından olan Romeron Parfüm bayilik vererek satış ağını genişletmek ve kar oranlarını artırmak istiyor. Bir girişimci olarak parfüm bayiliği almak istiyorsanız Romeron sizin için en iyi seçimlerden birisi olacaktır.

Sadece 3.000 TL başlangıç maliyeti ile Romeron Parfüm bayilik almak mümkündür. Bayilik programının giriş fiyatını oldukça düşük tutan Romeron bu sayede az sermayeye sahip, ama içindeki girişimci ruhu durduramayan kişilere de hitap ediyor. 2011 yılından beri sektörde kadın ve erkek parfümleri üreten Romeron tamamen kendi çabalarıyla büyümüştür. Halihazırda hem ülkemizde hem de Hollanda, Almanya, Azerbaycan, Özbekistan, Rusya gibi dünyanın en büyük ülkelerinde satış bayilerine sahiptir.

Romeron Parfüm Bayilik Şartları ve Özellikleri

Romeron parfüm bayilik şartları

  • Düşük yatırım maliyetli bayilik programımız girişimciler ile birlikte kazanmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle bayilik sistemine giriş sadece 3.000 TL’dir.
  • Bayilerimize Romeron’un en beğenilen ürünlerini sürekli olarak tedarik ederiz. Ürünler kapınıza kadar kolili olarak güvenli ve kırılmadan sevk edilir.
  • Size göndereceğimiz ürünler garantilidir.
  • Minimum işletme maliyeti ile bayilik alma imkanına sahipsiniz.
  • Bayilerimizin dükkan kurulumları anahtar teslim olarak yapılmaktadır. Siz hiç bir şeye dokunmadan sadece dükkanınızda satış yapmaya odaklanırsınız.
  • Dükkanınızın tanıtımı için sizlere destek veriyoruz. Bu destek için broşür basımı, el ilanı vb. alanlarda tüm tecrübemizi sizlere aktarıyoruz.
  • Eğitim programımız ile size parfüm dükkanınızdan kar elde etmeye yönelik bilgiler veriyoruz.

Romeron Parfüm Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Romeron parfüm bayilik başvurusu

Sadece 3.000 TL gibi bir fiyata parfüm bayiliği alabilmek çok iyi bir avantaj. Sermayesi düşük olan kişiler Romeron Parfüm bayilik alarak kaliteli bir parfümcü dükkanına sahip olabilirler. Firmaya ulaşmak ve bayilik talebinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz e-Mail adresi yoluyla firmaya bayilik almak istediğinizi belirten bir e-posta göndermenizdir.

Firma İletişim
Adres:Fethiye mah. Fesleğen sok. No:2/1 Nilüfer/Bursa
Tel:0 507 171 78 16 / 0224 243 16 43
Eposta:info@romeron.com.tr

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz