Pizza Lazza Bayilik Alma Şartları! 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

English Home, A101 ve Eve Shop gibi kaliteli firmaları bünyesinde bulunduran ve 8500 kişiye istihdam olanağı sağlayan dev bir holding olan Turgut Aydın Holding’in pizza sektörüne girmesi yatırımcılar için büyük bir şans. Yıllardır süregelen tecrübesi ile pizza sektörüne Pizza Lazza markası ile farklı bir soluk getiren grup şube sayısını franchise yolu ile büyütüyor. 2015 yılından itibaren faaliyete başlayan Pizza Lazza markası haklı başarısı ile kısa sürede şube sayısını 30’a çıkartmıştır. Firmanın gelecek hedeflerinde yatırımcı adayları ile büyümek olduğu için bayilik verme çalışmaları son hız devam etmektedir. Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler için Pizza Lazza bayilik başvurusu nasıl yapılıyor, firmanın bayi olma şartı nedir yazımızda anlatıyoruz.

Anahtar teslim konsepti üzerine bayilik veren Pizza Lazza siz yatırımcıları şube dekorasyonu, tadilatı, ekipman tedariki ile uğraştırmadan işletilmeye hazır bir şube sahibi yapıyor.

Pizza Lazza Bayilik Şartları ve Özellikleri

Pizza Lazza bayilik şartları

  • Pizza şubesi açmak isteyen girişimci ruhlu kişilerin bayilik başvurusunu bekliyoruz.
  • Bayilik başvurusu yapan adaylar ile ön görüşme düzenliyoruz ve yatırımcı adayımızın sektörden beklentilerini, taleplerini anlamaya çalışıyoruz.
  • Bayi adayımızın şube açmak istediği lokasyonu analiz edip bölgenin potansiyelini tespit ediyoruz. Bu noktada yatırımcı adayımızın açmak istediği lokasyonda veya bizim uygun gördüğümüz bölgelerde şube açılışına izin veriyoruz.
  • Yatırımcı adaylarımızı 4 haftalık eğitim programından geçiriyoruz. Eğitimimiz teorik ve pratikten oluşmaktadır. Eğitim programı ile sizi sektöre hazırlıyor ve bir şube işletebilmek için gerekenleri sizlere öğretiyoruz.
  • Eğitimden başarı ile geçen adaylar ile dükkan kiralama aşamasına geçiyoruz. Önceden kararlaştırılan lokasyonda 90 m2 ila 150 m2 arası bir dükkan kiralanacaktır.
  • Kiralanan dükkanın tüm mimari işlemleri Pizza Lazza’nın deneyimli ekibi tarafından yapılacaktır. Franchise sistemimiz anahtar teslim üzerine kuruludur.
  • Anahtar teslim şube kurmanın maliyeti ortalama olarak 550 bin TL + KDV ila 750 bin TL + KDV arasıdır.
  • Şube için gereken personel alımları yapılır.
  • Franchise adayının şirket kurması akabinde franchise sözleşmesi imzalanır ve şubenin açılışı gerçekleştirilir.

Pizza Lazza Bayilik Başvurusu

pizza lazza bayilik

Pizza Lazza gibi dev bir markadan pizza bayiliği almak bir yatırımcı için çok önemli bir detaydır. Arkanızda güçlü bir firmanın desteğinin olması sizin bu işi daha iyi yapabilmenizi sağlayacaktır. Firma şu an itibarıyla İstanbul, Bursa ve Kocaeli şehirlerinde bayilikler vermektedir. Bu şehirlerde şube açmayı düşünenler hemen aşağıdan bayilik başvurularını yapabilirler.

Pizza Lazza Bayilik Başvurusu: https://www.pizzalazza.com.tr/

One Response

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz