Lokman Aktar Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Lokman Aktar sayesinde 15 gün kadar kısa süre içinde kendi iş yerinizin sahibi olabilirsiniz. Aktar sektöründe bayilikler veren firma, insanların güvenle tercih ettiği markalarda ilk sırada geliyor.

Bu güne kadar oluşmuş olan güvenilir marka ve aktariye satış sistemi, bayilik bedel ve ücreti olmadan iştirakçilerle paylaşılmaktadır. Lokman Aktar bayiliği Türkiye genelinde verilmektedir.

Şimdiye kadar firmanın 300 tane bayisi vardır. Her geçen gün verilen bayilik sayısı da artmaktadır. Siz de çok geçmeden marka bayisi olarak karlı yerinizi alabilirsiniz.

Lokman Aktar Bayilik Şartları Nelerdir?

Lokman Aktar bayiliği şartları başında kişilerin eğitim almaşı gelmektedir. Dükkan kurulduktan sonra Herbalist Bilal Ertem tarafından ortalama 6 sa ile 8 sa arasında sürecek olan bir eğitim verilmektedir.

Eğitim sonra tekrar edilir ve kişilerin bayilik sistemi hakkında gerekli bilgilere sahip olması sağlanır. Kişilerin başarıl bayiye sahip olması için  bu eğitimleri anlaması son derece önemlidir.

2022 Lokman Aktar Franchise Bedeli Ne Kadar?

Lokman Aktar bayisi olmak isteyen kişilerin cebinden çıkarması gereken ücret 20 bin TL civarında olmaktadır. Ancak bu fiyat değişkenlik göstermektedir. Lokman Aktar bayilik sisteminde kişiler KOSGEB desteklerinden de faydalanabilirler. Lokman Aktar bayilik bilgilerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Bu sene 115 tane bayilik verildi.
  • Geçen sene 63 tane bayilik verildi.
  • Toplam bayilik sayısı 325 e ulaştı.
  • Toplam 425 adet de alt bayiler bulunuyor.

Lokman Aktar Bayiliği Nasıl Alınır?

Lokman Aktar bayiliği almak için kişilerin ilk olark Lokman Aktar müşteri temsilcileri başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Hangi adreste dükkan açılmak istendiğine karar verilmiş olması gerekir.

Beyan edilen adres yakınında başka Lokman Aktar olup olmadığı kontrol edilir ve gerekli incelemeler yapılır. Lokman Aktar franchise uzmanları sonrasında yerinde inceleme yapar ve dükkan fizki durumu hakkında bilgi sahibi olur. Bu sırada vitrin büyüklüğü vb. de değerlendirilmeye başlar.

Ürünlerin hangi alanda sergileneceği tabela tasarımı gibi detaylar ele alınır. Bu aşamaya projelendirme de denir. Projelendirme aşaması ardından onaylanma süreci devreye girecektir. Müşterinin kendine sunulan proje onaylanır ve artık Lokman Aktar bayisi olunur.

Bayilik almak için ilk aşamada doldurulması gereken bayilik başvuru formu bilgileri arasında şunlar yer alır:

  • Ad soyad,
  • Bağlı olunan il,
  • Telefon,
  • E posta,
  • İletilmek istenen varsa ek bilgiler.

Formda doldurduğunuz bilgilerin doğruyu beyan ettiğinden ve bunların eksiksiz olduğundan emin olmanız gerekir. Aksi halde değerlendirmeye alınmayabilirsiinz.

Lokman Aktar Kaç Tane Bayisi Var?

Lokman Aktar bayi sayısı 300 e ulaşmıştır. Bu bayiler Türkiye genelinde yer almaktadır. Bayiler için ortalama 20 25 gün için dekorasyon imalatı onaylanmaktadır. Projedeki imalatların gerçekleştirilmesi sağlanır.

Tabela ile fiziki diğer hazırlıkların da tamamlanması sağalnır. Eğer siz de bu bayiler arasında yerinizi alarak kazançlı bir sisteme dahil olmak isterseniz hemen müşteri hizmetleri numarası üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Formu doldurun ve iş için gerekli araştırmaları yapın yeter. Lokman Aktar bayisi olarak iyi paralar kazanmak çok kolay!

Lokman Aktar Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Lokman Aktar müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bayilikle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilir, aklınızdaki soruları müşteri temsilcilerine yöneltebilirsiniz.

Bunları yapmak için telefonlarınızdan 0 312 397 20 91 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Bu numara 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet etmek için var.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz