Lido Su bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Lezzetli ve yumuşak içimi nedeniyle sık sık tercih edilen Lido Su bayilik dağıtıyor. Su bayiliği açmak isteyenler için bu yazımızda Lido Su bayilik başvurusu nasıl yapılır anlatıyoruz.

Soğucak yaylası mevkiinde 1012 metre yükseklikteki kaynaktan çıkartılan Lido Su kaynağın temiz kalması, kirlenmemesi için özel çalışmalar yapmıştır. Kaptaj sayesinde suyun kaynağına kirleticilerin gelmesi engellenmiş ve bu yöntemle kaynağın temiz kalması sağlanmıştır. İshale hattı boruları ile dolum tesislerine gelen su %100 hijyen kurallarına uygun olarak şişelenmekte ve müşteriye sunulmaktadır. Su kalitesine çok önem firma düzenli olarak suyun çıktığı kaynağın kontrollerini yapmaktadır.

Dağıtım ağını genişletmek amacıyla yeni bayilikler vermek isteyen firma sektörde tecrübesi olan kişilere karlı bir yatırım yapma olanağı sunuyor. Başta 19 Lt. damacana olmak üzere ürünlerini bayilik ağı ile daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen Lido Su aşağıdaki şartlar dahilinde bayilik dağıtıyor.

Lido Su Bayilik Şartları

lido su bayilik şartları

Lido Su’dan bayilik almak diğer firmalara nazaran daha kolay gibi gözüküyor. Bayilik kriterlerini düşük tutan Lido Su kendilerine bayi olarak karlı bir yatırım yapmak isteyen kişilerden aşağıdaki şartları yerine getirmesini talep ediyor.

– Su dağıtımı için gerekli olan otomobil, motorsiklet gibi araçlara sahip olunmalı.
– Bayinin açılacağı dükkan 25 m2 olmalı.
– Su sektörüne belli bir miktar yatırım yapabilecek finansmanınız olmalı.

Bu 3 kriteri yerine getiriyorsanız Lido Su’dan bayilik talebiniz büyük ihtimalle onaylanacaktır. Kriterleri minimumda tutan firma, bayiliğinizde çalışacak personelin eğitimi ve kıyafetleri konusunda net bilgiler vermemiştir. Bu nedenle bayide çalışacak personelin eğitimi, kıyafeti, dağıtım aracının reklam kaplaması gibi şeyleri en aşağıda paylaşacağımız iletişim numaralarından öğrenebilirsiniz.

Lido Su Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

lido su bayilik

Lido Su bayilik başvurunuzu yapabilmek için aşağıdaki bağlantıdan başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Firma sizden bazı kişisel bilgiler isteyecektir ve bu bilgiler firmanın yetkilileri tarafından değerlendirilecektir. Değerlendirme neticesi olumlu olduğu takdirde sizinle en kısa sürede temasa geçilecek ve bayilik sözleşmesi imzalanacaktır.

Lido Su Bayilik Başvurusu: http://www.lido.com.tr/lidosu/bayilik-basvurusu/

Bu formu doldurup göndermeniz yeterlidir. Bu noktadan sonra yapmanız gereken sabırlı bir şekilde beklemektir. Bayilik konusunda ve personel desteği konusunda sormak istediklerinizi aşağıdaki telefon hattından Lido Su yetkililerine sorabilirsiniz.

Lido Su Merkez

Adres : Burhaniye Mah. Mefkure Sk.
No : 2 Beylerbeyi / Üsküdar / İSTANBUL
Tel : +90 216 422 55 60
Fax : +90 216 422 55 63
Email : lidosu@lido.com.tr

Tavuk ve Et Döner Bayiliği Veren Firmalar 2022! Franchise bedelleri ve Başvuru Şartları ne kadar?

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz