Göçmen Börekçisi bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Gıda sektöründe kahvaltılık ürün gruplarına yönelik işler her zaman girişimcilere büyük kar sağlıyor. Açacağınız küçük bir börekçi dükkanı ile siz de bu kazançtan kendi payınızı alabilirsiniz. Börek sektöründe çalışabileceğiniz franchise veren firmalardan birisi olan Göçmen Börekçisi, sektördeki en kaliteli firmalardan birisi.

Bu makalemizde Göçmen Börekçisi bayilik şartları nelerdir ve firmanın franchise sisteminin tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

2004 yılında küçük bir dükkan ile börek sektöründe çalışmalara başlayan Göçmen Börekçisi, annelerimizin elinden çıkan börekleri masalarımıza ulaştırmaktadır.

Üretimlerinin tamamını fabrikasyondan uzak bir şekilde, el yapımı olarak yapan firma, bu sayede annelerimizin böreklerinin lezzetini bizlere ulaştırmayı sağlıyor. Kocaeli’de başlayan börek macerasına şu an Sakarya, İstanbul, Bursa, Ankara, Bolu, Çanakkale, İzmir, Karabük, Tekirdağ, Antalya’da açtığı bayilik şubeleriyle devam eden başarılı firma yurt dışına da açılmayı hedeflemiştir.

Göçmen Börekçisi Suudi Arabistan’daki bayiliği ile de başarısını Arap coğrafyasına yaymayı, börek lezzetini oralara da ulaştırmayı başarmıştır.

Kendi işinizin patronu olmanın keyfini çıkarmak ister misiniz? Ticaret hayatına atılmak için sıfırdan başlamanıza gerek yok. Göçmen Börekçisi bayisi olarak kurulu düzenin başarısından ve müşteri kitlesinden faydalanabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin!

Göçmen Börekçisi yola lezzetin göç yolcuğu sloganıyla çıkmıştır. Taze ürünleri ve lezzetli çeşitliliği ile gözde markalar arasında yer alan Göçmen Börekçisi, kısa sürede gıda sektöründe önemli isimler arasına girmiştir. Tarif edilemeyen lezzeti müşterilerinizle tanıştırmak ister misiniz?

Göçmen Börekçisi bayiliği alarak bu mümkün! Her geçen gün büyüyen bayilerin arasına katılmak ister misiniz? Dünya markası olma yolunda ilerleyen Göçmen Börekçisi, büyümeye devam ediyor. Göçmen Börekçisi olduğunuzda asla pişman olmazsınız. Aksine yüksek karlılık sayesinde mutlu olursunuz!

Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları ve Özellikleri

Göçmen Börekçisi bayilik şartları

 • Göçmen Börekçisi için yapılacak yatırım miktarını karşılayabilecek tüm herkes bayilik başvurusu yapabilir.
 • Bizimle birlikte bu sektörde kazanç sağlamak isteyen, başarı ve girişim ruhuna sahip kişilerin başvurularını bekliyoruz.
 • Bayilik alan kişilere sektör hakkında tüm bilgilerimiz aktarıyor, onlara bu sektörün gerektirdiği donanımları yüklüyoruz.
 • Bayilik sürecinde fizibilite çalışmanızı yaparak,  yatırımcı adayımızın dükkan açmak istediği konum üzerinde çalışmalar hazırlıyoruz.
 • Bayilik sistemimiz anahtar teslim kurulum üzerine inşa edilmiştir. Tüm bayilerimize hazır bir konseptte kurulum ve dekorasyon işlemlerini yapıyoruz.
 • Bayi şubelerimize en lezzetli ve kaliteli ürünlerimizi güvenli olarak ulaştırıyoruz. Göçmen Börekçisi ürün tedariki konusunda her zaman yanınızda oluyor.
 • Firmamıza yapılacak yatırım açılacak dükkanın metrekaresine bağlı olarak değişiyor. En düşük yatırım maliyetimiz 150 bin TL, en büyük maliyet ise 300 bin TL‘dir.
 • Franchise isim hakkı bedeli olarak yatırımcılardan 30 bin TL talep ediyoruz.
 • İşletmenizin büyüyebilmesi için yapmış olduğunuz cirodan kar payı (royalty) talep etmiyoruz !

Göçmen Börekçisi bayilik başvurusu

Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları Nelerdir?

Göçmen Börekçisi bayiliği şartları sağlanırsa başvuru yapılabilir. Bu şartlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Müşteri profili, karlılık, yatırımın geri dönmesi, konum vb. temel konularda açılış öncesinde fizibilite çalışması yapılması gerekir.
 • Operasyon desteği olarak verilen eğitimlere katılmak zorunludur.
 • İş yerinin kon umu insanların ve araçların yoğun olduğu bölgede yer almalıdır.
 • İş yeri metre karesi en az 100 metre kare olmalıdır.
 • İş yerinin kat yüksekliği 3 metre olmalıdır.

Göçmen Börekçisi Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak için ödenmesi gereken belli bir anahtar teslim fiyatı bulunmaktadır. Bu fiyat her ne kadar ortalama olsa da size bilgi verecektir. Bedel 150 bin TL olarak belirlenmiştir. Konsepte göre ödenmesi gereken fiyatta değişiklik olabilir. Bayilik aldığınız zaman merkezden her zaman her konuda bilgilendirme ve danışma hizmetinden ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz. Üstelik bayilikte reklam ve tanırım çalışmalarında kar payı alınmaz.

Göçmen Börekçisi Bayiliği Nasıl Alınır?

Göçmen Börekçisi bayiliği almak için yapılması gereken tek şey, bayilik başvuru formunun doldurulmasıdır. Başvuru formunu doldurduğunuz zaman bilgilerinizin doğruluğunu bir iki kere kontrol edin. Doğru bilgileri girdiğinizden emin olduktan sonra formu gönder butonuna basarak gönderin. Yetkililer sizinle en kısa süre içinde iletişime geçecektir.

Göçmen Börekçisi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Göçmen Börekçisi bayi sayısı yaklaşık 30 tanedir. Marka sahip olduğu bayi sayısını daha yukarı çekmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bayiler ürün temini sırasında avantajlardan faydalanabilirler. Başarılı bayilik sistemi sayesinde siz de kazanabilirsiniz. Açılış öncesi ve sonrasında marka yanınızda olacak!

Göçmen Börekçisi Müşteri Hizmetleri İletişim

Göçmen Börekçisi müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 836 49

31 tuşlanabilir. Markanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden istek, görüş, öneri ve şikayetleri de iletmen iz mümkündür. Marka önerilerinize sonuna kadar açıktır. Mesai saatleri içinde hattan markaya ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki şartları gördüğünüze göre firmanın sizleri çok zorlayacak bir bayilik şartının olmadığını anlamışsınızdır. Bununla birlikte isim hakkı bedelinin düşük olması ve cirodan kar payı almaması firmanın büyük bir avantajı. Börek sektöründe bu kalitede bir firma ile bu şartlar altında çalışmak sizler için büyük şans. Vakit kaybetmeden bayilik başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirler.

Firma İletişim
Adres: Yarımca Mimar Sinan Mah. Eşref Bitlis Cad. No: 373 Körfez / KOCAELİ
TEL: 444 4 964
e-Mail: info@gocmenborekcisi.com

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz