En karlı bayilik veren firmalar (2023’de Kar Majı Yüksek Bayilikler)

Bayilik almak ve işletmek günümüzde oldukça kârlı işlerden biridir. Bayilik almak isteyen kişiler ufak çaplı bir araştırma yaparak en yüksek miktarda kar edilebilecek firmayı bulabilir.

En Karlı Bayilik Veren Firmalar Nelerdir?

Bayilik veren en karlı firmalar ve yaptıkları işler aşağıdaki gibidir:

Ekrem Çoşkun Dönercilik Bayilik

Ekrem Çoşkun dönercilik bayisi başvurusu kolaylıkla yapılabilen bayilik başvuruları arasında yer alır. İlk olarak 2013 yılında ülkemizde faaliyet vermeye başlamış olan Ekrem Çoşkun Döner firması, Türkiye genelinde yaklaşık 250 adet bayiye sahiptir. Tamamen kendi yetiştirdiği ve sağlıklı koşullarda kesip muhafaza ettiği etleri döner biçiminde pişirerek halka sunar. Türkiye’nin her yerinden Ekrem Çoşkun Döner firmasına talep vardır. Gıda sektörünün öncülerinden olan Ekrem Çoşkun Döner için bayilik hakkı bedeli yaklaşık olarak 85 bin Türk Lirası’dır.

ekrem coşkun döner bayilik başvurusu

Tek başına ya da ortak şeklinde bayilik alma imkanı tanıyan Ekrem Çoşkun Döner firması ülkemiz genelinde rağbet gören büyük bir firmadır.

Levent Börekçilik Bayilik

Levent Börekçilik bayilik alma işi kısa zamanda fazla kâr ettiren işlerden birisidir.

Levent Börek firması, ilk olarak 1968 yılında Adana’da kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren Levent Börek, ülkenin nerede ise her yerinde hizmet verir.

Kar marjı yüksek olan Levent Börekçilik, bayilik alan kişilere ayda yaklaşık 80 bin Türk Lirası para kazandırır.

Getir Bayilik

Getir bayilik işi en yüksek kâr marjı olan bayilik işlerinin başında gelir.

2015 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Getir, son yıllarda inanılmaz bir büyüme ile ülke çapında hatta dünya çapında iş yapmaya başlamıştır. En son olarak, Paris ve Berlin’de hizmet vermeye başlayan Getir, en karlı bayilik veren firmalar arasında başta gelir.

getir bayilik başvurusu nasıl yapılır

Market alışverişi hizmetini eve getiren Getir tüm ülke tarafından tanınıyor. Ve hala ülkenin farklı noktalarında son hızla bayilik açmaya devam ediyor.

Günde yaklaşık olarak 3 bin Türk Lirası para kazanan Getir, bir ayda 85 bin ile 90 bin Türk Lirası para kazanma şansı sunuyor.

Çiçek Sepeti Bayilik

Günümüzde birçok ürünü bünyesinde barındıran ve dağıtım hizmet gerçekleştiren Çiçek Sepeti firması bayilik almak için iyi seçeneklerden biridir. Çiçek Sepeti bayilik başvurusu yaparak çok fazla para kazanmak mümkündür.

Herhangi bir dükkan ya da fiziksel bayisi bulunmaya firma, bayilik ücreti talep etmez. Bu nedenle kar oranı da fazlasıyla yüksektir.

Seç Market Bayilik

Son günlerde oldukça büyüyen ve gelişen bir marka olan Seç, market zinciri işlerine girmek isteyenler için oldukça karlı bir firmadır. Seç Market bayilik başvurusunda bulunmak sıfırdan market açma işinden çok daha kolay ve karlıdır.

İkamet edilen yere göre değişiklik gösteren bayilik ücreti ortalama olarak 100 bin Türk Lirası’dır.

Yurtiçi Kargo Bayilik

Yurtiçi Kargo bayilik işi en risksiz ve karlı bayilik alma fikirlerinden biridir. Türkiye genelinde 1000’den fazla şubesi bulunan Yurtiçi Kargo firması, nakliye sektörünün öncü firmalarından biridir.

1982 yılında Türkiye’de kurulmuş olan Yurtiçi Kargo, tüm ülkede müşteri sayısı oldukça fazla olan kargo firmalarından biridir. Fakat oldukça bilinen bir marka olan Yurtiçi Kargo, bayilik almak isteyen kişilere belirli şartlar sunar ve bu şartları karşılamasını ister. Bu şartları sağlayan kişiler kısa bir süre içinde bayilik açmaya hak kazanırlar.

Midyeci Ahmet Bayilik

Midyeci Ahmet bayilik hizmet sunan şirketler içindedir. Hatta bu markanın ülke çapında bu kadar kısa sürede bu kadar yüksek başarı yakalamasının sebebi bayilik işine çok önem vermesi denebilir.

Midyeci Ahmet firmasından bayilik almak için gereken sermaye miktarı yaklaşık olarak 150 bin Türk Lirası civarıdır. Fakat bu firmanın tanınırlığı sayesinde bu miktarı kısa bir sürede tekrar kazanma şansı oldukça yüksektir.

En karlı bayilik veren firmalar denildiğinde ilk etapta akla gelen firmalardan birkaçı bu firmalardır. Bayilik almayı ciddi düşünen kişiler bulundukları şehri de göz önüne alarak en uygun işi yapan firma ile kolaylıkla iletişime geçebilirler. Karşılıklı anlaşma yapılması halinde, bayilik kolaylıkla alınıp kısa sürede çalışmaya başlayabilir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz