Danimarka’da Evlere İş Veren Firmalar! Evden Para Kazanmanın Yolları ve Paketleme, İnternet İşleri

Avusturya’da evlere iş veren şirketler ile kolaylıkla iş bulunabilmektedir. Eve iş veren firmalar ile çalışılarak aylık ek gelir ya da tam zamanlı gelir sağlanabilmektedir. Danimarka’nın birçok bölgesinde evden çalışılarak para kazanılmaktadır.

Danimarka’da sağlanan iş imkanları ile herkes kolaylıkla evden çalışabilmektedir. Danimarka hükümetinin ve şirketlerin istediği gereken evraklar sağlanarak Danimarka’da ek gelir sağlanmaktadır.

Danimarka’da hizmet veren giyim ve internet firmaları, evde çalışmak isteyen kişilere iş imkanı sunmaktadır. İnternet üzerinden de para kazanmanın mümkün olduğu Danimarka’da, evden internet işleri yapılarak da para kazanılmaktadır.

Dilin yeterli seviyede olması ve istenilen kriterlerin sağlanması durumunda internet üzerinden para kazanılmaya başlanmaktadır. Ayrıca ek gelir oluşturmak isteyen kişiler de bazı şartların sağlanması durumunda Danimarka’da iş sahibi olabilmektedir.

Danimarka’da Evde Paketleme

Danimarka’da yapılacak paketleme, genellikle giyim sektörü üzerinden sağlanmaktadır. Geçimin sağlanması ya da ek gelir seçeneği olarak Danimarka’da yaşayan kişilere katkı sağlayan giyim sektörü, birçok kişi tarafından yapılmaktadır.

Giyim firmalarından alınan işlerin başında gelen çorap paketleme, Danimarka’da da olduğu gibi birçok ülkede oldukça yoğun ilgi görmektedir. Çorap ve çorap paketlerini gönderen firmalar sayesinde evden kolaylıkla yapılmaktadır.

Danimarka’da İnternet İşleri

Danimarka’da evden internet işleri ile para kazanmak mümkündür. Eve iş veren firmalar aracılığı ile Danimarka’nın ve Dünya’nın birçok yerinde çok fazlaca yaygın olan internet sayesinde, internet üzerinden para kazanılmaktadır.

Advertorial içerikler yayınlamak bu işlerin en başında yerini almaktadır. Belli bir ürünü ya da hizmet hakkındaki bilgilerin dolaylı olarak anlatıldığı Advertorial içerikler, Danimarka’da yapılan işlerin başında gelmektedir. Evden makale yazmak, banner reklam alma, satış ortaklığı yapmak, Google adsense, backlink satışı yapmak ve e-Ticaret yaparak Danimarka’da internet üzerinden para kazanmak kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Danimarka’da Yabancıların ve Gurbetçilerin Çalışması

Danimarka’da yabancıların çalışmaları ayrıcalık olarak Avrupa Birliği vatandaşları ve İskandinav ülkeleri vatandaşları, Danimarka’da çalışmak için vize veya çalışma iznine ihtiyaç duymazlar.

Diğer herkes Danimarka’da fiilen bir işe başlamadan önce çalışma izni başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Bu izinlerden birini almanın bazı yolları şunlardır:

 • Öncelikle Danimarka’da bir iş bulunur ve işveren ile birlikte çalışma iznine başvurulur.
 • Çalışma koşullarına göre Danimarka’da yılda belirli bir miktardan daha fazla iş bulma seçeneği de bulunmaktadır. Bu durum bir çalışanı çalışma izni için uygun hale getirmektedir.
 • The Pozitif Listeler programı Danimarka’da çalışmaya başlamak için başka bir seçenektir. Buna göre, Danimarka’da vasıflı işçi bulunmayan birçok meslekten birinde becerilere ihtiyaç bulunmaktadır. Bireysel vize gereksinimleri ve bu programla ilgili ayrıntılar için yerel Danimarka büyükelçiliklerle iletişime geçilmelidir.
 • Diğer çalışma izni programları için resmi web sitesinde mevcuttur.

Danimarka’da Büyük İşverenler

Danimarka’da büyük işveren firmalar yer almaktadır. Bu firmalar şunlardır:

 • AP Møller – Mærsk, nakliye ve nakliye gibi alanlarda çözümler sunan bir lojistik firmasıdır.
 • Carlsberg Group, bira markaları ile Somersby ve Tuborg’dan oluşan bir bira şirketidir.
 • Danske Bank, 13 ülkede faaliyet gösteren ancak ana pazarları Danimarka, Norveç, İsveç ve Finlandiya’da bulunan bir bankadır.
 • Integrated Business Solutions, entegre hizmetler sunan bir hizmet sağlayıcısıdır.
 • LEGO Group, oyuncak üretimi yapan bir işletmedir.

Danimarka’da İş Olanakları

Danimarka’da iş imkânları oldukça fazladır. Bu iş olanakları değerlendirilerek para kazanılabilmektedir.

Eve iş veren firmalar haricinde Danimarka’da, özellikle aşağıdaki sektörlerde yüksek nitelikli uzmanlar çoğu zaman talep görmektedir.

 • Bilişim teknolojisi
 • Tıbbi ve sağlık hizmetleri
 • Biyoteknoloji
 • Genel olarak mühendislik
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz