Bolu ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? 2023 İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Bolu’da ya da çevrelerinde ikamet eden ev kadınları hanelerine ek bir gelir kapısını aralamak istiyorsa bu çevreler de yayınlanan evde iş ilanlarını inceleyerek hobileri ve yetenekleri doğrultusunda evde yapabileceği birtakım işler bulabilir. Bu evde iş ilanları elbette yalnızca ev hanımları için değildir. Bolu ve çevresinde öğrencilik hayatını sürdüren öğrenciler ya da gelirlerini yeterli bulmayan çalışanlar da bu tarz evde yapılabilecek işlere başvurarak kendileri için bir gelir kapısı açabilir. Bolu ve çevresinde firmalar ve fabrikalar tarafından pek çok evde gerçekleştirilebilecek türden iş ilanları verilmektedir. Bu tarz iş ilanlarını başvurmak ise oldukça kolaydır. Bazı internet siteleri doğrudan başvuru kabul edebilirken bazı internet siteleri ise işverene dair bilgileri ve telefon numarasını barındırmakta ve kişilerin bizzat işveren aramasına aracılık etmektedir. Bolu ve çevresinde yaşayan vatandaşlar için evlerinden gerçekleştirebilecekleri iş türleri ise şunlardır:

  • Tül ve perde dikimi,
  • Hediyelik eşya tasarımı,
  • Tütün sarma,
  • Paketleme,
  • Montajlama,
  • Nikah şekeri yapımı,
  • Tesbih dizme,
  • Namazlık dizme,
  • Ev aksesuarları yapımı,
  • Ütüleme işleri.

Paketleme İşleri Nasıl Yapılır?

Firmaların bıraktığı iş ilanlarına göre paketleme işlerinin içeriğinde değişiklik gözlenebilir. Fakat genellikle sizden belirli sayıda ürünü bir paketin içerisine düzenli bir şekilde yerleştirmeniz ve paketlenmesini gerçekleştirdiğiniz ürünleri firmaya teslim etmeniz beklenmektedir. Buna örnek olarak mandal paketleme verilebilir. Eve iş veren firmalar mandal paketleme işi için gerekli olan bütün materyalleri bizzat evinize bırakmaktadır. Sizden istedikleri ise belirli sayıda mandalı belirli bir düzen dahilinde paketlemektir.

Montajlama İşleri Zor Mudur?

Montajlama işleri kapsamına sizden genellikle zanaatkar bir çaba beklenmemektedir. Bu tarz işlerde çoğunlukla parça parça gönderilen ve kolaylıkla birbirlerine dahil olabilen ürünleri birleştirmeniz beklenir. Mesela bu iş seçeneği için de mandal montajlama örneği verilebilir. Bunun için gerekli malzemeler evinize bırakılır. Sizden de bu mandal parçalarını birleştirmeniz ve mandal haline getirmeniz beklenmektedir. Dilerseniz evde ek iş seçeneği olarak hem mandal montajlama hem de mandal paketleme işlemleri yaparak kazancınızı arttırmanız da mümkün kılmıştır.

Nikah Şekeri Yapımı

Nikah şekeri yapımı çoğunlukla sezonluk bir iş olarak ele alınabilir. Yani düğün sezonu açıldığında bazı organizasyon firmaları tarafından nikah şekeri yapımı için evlere iş verilmektedir. Fakat belirttiğimiz gibi çoğunlukla düğün sezonu açıldığında, yani yaz dönemlerinde, nikah şekeri yapımı işi için ilanlar verilmektedir. Bazı firmalar ise bu işi yalnızca sezonluk olarak yapmamaktadır. Dolayısıyla bu tarz firmalarla yılın her dönemi çalışmanız mümkün olabilir. Eğer nikah şekeri yapımı üzerine çalışmak istiyorsanız bu nikah şekeri yapımı işinin de belirli bir düzene dikkat edildikçe pek kolay bir şekilde tamamlandığından emin olabilirsiniz. Zira gerekli materyaller firma tarafından gönderilmektedir. Size düşen nikah şekerlerini düzenli bir şekilde hazırlamaktır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz