Çiğköftemiss Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2023’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Gıda sektörünün en popüler işlerinin başında elbette çiğ köfteci açmak geliyor. Yatırım maliyetinin düşük olması ve işçi, öğrenci kesimi tarafından sıklıkla tüketilen bir yiyecek olması çiğ köfteciliği cazip kılıyor. Sektörün önde gelen pek çok bayilikler veren firmasını sizlere tanıtmıştık. Çiğköftemiss firması da sektörde bayilik veren kaliteli firmalardan birisidir. Sermayesi düşük olan kişilere hitap eden Çiğköftemiss’den bayilik alma şartları nelerdir, Çiğköftemiss bayilik başvurusu nasıl yapılır bu yazımızda siz değerli okurlarımıza anlatıyoruz.

Çiğ Köfteci Dükkanı Açmak – Maliyet Ne Kadar Tutar ? sorularının cevabı için, içeriğimizi okuyabilirsiniz.

%100 doğal etsiz çiğ köfte üreten Çiğköftemiss tadı ve kalitesi ile kısa zamanda büyük bir çiğ köfte zincirine dönüştü. Türkiye genelinde pek çok şehirimizde bayisi olan ve lezzetli çiğ köftelerini ülke insanına sunan firma şube ağını genişletebilmek için bayilikler vermeye devam ediyor. Esnek ve düşük maliyetli bayilik programı ile yatırımcı dostu olan Çiğköftemiss sizleri bekliyor !

Çiğköftemiss Bayilik Şartları ve Özellikleri

çiğköftemiss bayilik şartları

 • Çiğköftemiss olarak bayilerimize zor şartlar koşmadan, düşük sermayesi olanlara hitap ederek çalışmayı tercih ediyoruz.
 • Bayilerimiz ile uyumlu çalışarak karşılıklı kazan-kazan düşüncesi ile hareket ediyoruz.
 • Kendi üretimimiz olan çiğ köfteleri günlük olarak üretmekteyiz. Bayilerimize ürünleri günlük üretimden taze olarak göndermekteyiz.
 • Bayilik programımızdaki paketler her yatırımcının bütçesine uygun olarak planlanmıştır.
 • Bayi programımıza giriş paketi olan “Süper Paket” e katılmak sadece 4.900 TL + KDV’dir !
 • Süper Paket kapsamında bayilerimize 300 KG çiğ köfteyi hediye ediyoruz.
 • Tüm bayilik paketlerimizde bir çiğ köfteci dükkanında olması gereken demirbaş ekipmanları (çiğ köfte tezgahı, masa&sandalye, tabela vs.) sizlere veriyoruz.
 • Bayilerimiz dükkanlarını yoğun insan trafiğinin bulunduğu lokasyonlarda kiralamalıdır. Okul, üniversite, hastane, sinema salonu, askeriye gibi kurumların bulunduğu noktalarda dükkan kiralamanız mantıklı olacaktır.
 • Dükkan en az 15 m2 olmalıdır. Üst limit yoktur.
 • Bayimizin dükkanına demirbaş ekipmanları 4-5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.
 • Dükkanın dekorasyonu, iç mekan tadilatları bayilik adayı tarafından yapılacaktır.

Çiğköftemiss Bayilik Başvurusu

çiğköftemiss bayilik

Bayilik sistemine giriş paketi olan Süper Paket’in sadece 4.900 TL+KDV olması yatırımcılar için büyük bir şans. Bu kadar düşük bir yatırım maliyeti ile kaliteli bir markadan bayilik alabiliyorsunuz. Üstelik 300 KG çiğ köfte hediyesi de bir diğer avantaj. Çiğköftemiss’in bu kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Formunuzu inceleyen firma yetkilileri sizinle telefon üzerinden iletişim kuracak ve işin detaylarını aktaracaktır.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz