Maranda Bayilik Alma Şartları! 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

İç giyim sektörü her geçen sene kar marjlarının arttığı ve yatırımcılarına çok iyi paralar kazandıran bir sektör. Kaliteli iç giyim mağazası açabilmek için elbette arkanızda güçlü bir tedarikçi – bayi olması bir şart. Bu alanda geniş ürün yelpazesi ile sektörün önemli bir ismi olmayı başaran Maranda İç Giyim bayilik için en uygun adaylardan birisidir. Bu yazımızda sizlere Maranda İç Giyim bayilik başvurusu nasıl yapılıyor, Maranda’nın bayilik şartları nedir anlatıyoruz.

Daha çok kadın iç giyimi üzerine çalışan Maranda kaliteli ürünleri ile sektörde kendinden söz ettirmeyi başarıyor. İç giyim bayisi olmak isteyen kişilere iç giyim, gecelik, fantezi ürünleri, gelin setleri ve tunik & penye tedariki sağlayan firma sektöre girecek olan kişilere her türlü kolaylığı sağlıyor.

Bir mağaza işletmeye çalışan kişiler bilir ki müşteriye kaliteli giyim ürünleri sağlamak çok meşakkatli bir iştir. Bu nedenle sağlam ve kaliteli ürünleri tedarik edebilen bir bayiye sahip olmak çok önemlidir. Maranda İç Giyim bunları sağlayabileceğini taahhüt ederek iç giyim sektörüne girmek isteyenleri firmalarının bayisi olmaya davet ediyor.

Maranda İç Giyim Bayilik Şartları

maranda bayilik şartları

 

  • İç giyim sektörüne girmeye karar vermiş tüm herkesle çalışmak istiyoruz. Siz de bayimiz olarak
  • Maranda ürünlerinizi mağazanızda satarak kaliteli ürün satmanın ve para kazanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Sektörde heyecanlı, girişimci ve yenilikçi kişiler ile çalışmak istiyoruz.
    İç giyim mağazası ile ilgilenecek, işine sahip çıkabilen kişileri bayilik sistemimize davet ediyoruz.

Not: Maranda İç Giyim bayisi olmak için gereken sermaye miktarı firma yetkililerinin beklentileri oranında değişiklik gösterebilecektir. İşe başlangıçta yapmanız gereken ürün alımı için harcayacağınız sermaye miktarı Maranda İç Giyim tarafından sizlere bildirilecektir. Bunun için yazımızın sonunda paylaşacağımız telefon numaraları ile firmanın ilgili kişileri ile görüşebilirsiniz.

Maranda İç Giyim Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

maranda bayilik

İç giyim sektöründe Maranda’nın kaliteli ürünleri ile hizmet vermeye karar verdiyseniz hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Maranda İç Giyim bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru formunuzu gönderdikten sonra birkaç gün beklemede kalabilirsiniz. Bu aşamada gönderdiğiniz form Maranda yetkilileri tarafından incelenecek ve size detaylı bilgilendirilmeler yapılacaktır. Ekstra bilgiler için aşağıdaki firma iletişim hatlarını kullanabilirsiniz.

Maranda İç Giyim
Sururi Mah. Sultan Mektep Sok. Murat Pasajı No:25 Dükkan No: 40 Yeşildirek / İSTANBUL
TEL: 0212 514 45 61

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz