Batman ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? 2023 İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Batman’da yaşayan ve ek iş sahibi olmak isteyen kişiler firmaların internet üzerinden yayınladığı evde iş ilanlarını inceleyebilir ve kendilerine uygun gördükleri iş seçeneklerine başvuru yapabilir. Bu tarz elde yapılabilecek işlerle iyi bir kazanç sağlamak da mümkün olabilir. Bu daha çok evde yapacağınız işle ve ne kadar çalışacağınızla alakalıdır. Eğer zaten çalışmakta olduğunuz bir işiniz varsa ve yalnızca ek bir gelir olsun diye evde ek iş ilanlarına bakıyorsanız kendiniz yormadan gerçekleştirebileceğiniz pek çok iş seçeneği bulunmaktadır. Böylece gelirinize ek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendi işinizin yorgunluğunun ardından ek bir iş ile daha çok yorulma durumu söz konusu olmadan ek gelir sahibi olmanız mümkün. Zira televizyon izlerken bile gerçekleştirebileceğiniz evde iş seçenekleri bulunmaktadır. Bu sebeple hem günün yorgunluğunu atmak için film ya da dizi izleyip hem de eve iş veren firmadan aldığınız işi yapabilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz.

Batman’da Ne Tarz Evde İş Seçenekleri Bulunur?

Batman son yıllarda tekstil bakımından kendini geliştiren şehirlerimizden biridir. 8 – 9 bin kadar tekstil atölyesi Batman’da aktif olarak iş yapmaktadır. Dolayısıyla bu tekstil atölyelerinin bazı evde yapılabilecek iş gereksinimleri de bulunmaktadır. İnternet sayfalarında bu tekstil atölyeleri tarafından verilen iş ilanlarına rastlamanız mümkündür. Bu tekstil atölyeleri genelde dikiş, paketleme ya da ütüleme gibi evde iş ilanları vermektedir. Özellikle ev hanımlarının günlük hayatta gerçekleştirdiği işler oldukları için ev hanımları bu tarz işlere başvurarak haneye bir gelir sağlayabilir. Bu evde iş seçenekleri dışında aşağıdaki iş seçeneklerini de evlerinizde gerçekleştirebilirsiniz:

  • Gıda sektörüne dair paketleme gibi işler,
  • El işi ürünleri,
  • Tül ve perde dikiş işleri,
  • Terzilik işleri,
  • Aksesuar ve takı tasarımı,
  • Tütün sarma,
  • Mobilyacılık ile ilgili süsleme ve montaj işleri.

Sıralanan bu iş seçenekleri ve bunlar dışında kalan işler hakkında internet sitelerine bırakılan iş ilanlarına başvurabilir ya da firmaları arayarak daha detaylı bir iş tanımı aldıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Batman’da Evde Yapılacak İşlerle Ne Kadar Kazanılır?

Evde gerçekleştirebileceğiniz işlerden kazanacağınız tutarlar iş türüne ve işe harcayacağınız vakte göre değişebilmektedir. Örneğin tekstil firmalarının sunduğu evde iş imkanlarından faydalanarak ya da mobilyacılık sektöründe faaliyet yürüten firmaların küçük paketleme işlerini alarak aylık olarak asgari ücrete yakın para kazanmanız mümkün olabilir. Bu konuda önemli olan seçeceğiniz iş ve bu işe günde kaç saat ayıracağınızdır. Zaten bir geliriniz varsa ve istediğiniz yalnızca ek gelirse o zaman günde 3-4 saatinizi harcayarak yorulmadan gelirinize destek sağlayacak kadar para kazanabilirsiniz. İnternet sayfalarında inceleyebileceğiniz iş ilanlarının iş tanımlarında firmaların is miktarı karşılığında size ne kadar para ödeyeceğini görebilirsiniz. Ücret bilgisi vermeyen firmaları arayarak ücret bilgisi almanız da mümkündür.

Mesaj Sayısı(2)

  1. Tuba kızmaz
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz