Armine bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Tesettür giyim sektöründe kaliteli pek çok üretici firma var. Son 10 yılda aşırı büyüyen tesettür giyim sektörü oldukça karlı bir iş koluna dönmüş durumda. Tesettür giyim modasını takip eden bayanların sayısında yaşanan artış bu sektörün büyümesini sağlamıştır. Sektördeki en çok tanınan, bilinen marka ise şüphesiz Armine’dir. Özellikle Televizyon reklamlarını ve internet reklamlarını etkin kullanan Armine bu çalışmalarının karşılığını almış ve ülkemizde bu sektörün liderlerinden olmuştur. Tesettür sektörüne adım atmak ve tesettür giyim mağazası açmak isteyenler Armine bayilik veriyor mu, Armine franchise ücreti ne kadardır merak ediyorlar . Biz de onların merak ettikleri bu sorulara cevap vermek amaçlı bu yazıyı yayınlıyoruz. Yazımızı okumanızı öneririz.

Armine Bayilik Veriyor mu?

Armine bayilik veriyor mu

Kamer Tekstil adıyla 1994 yılında kurulan firma ilk olarak ipek eşarp üretmeye başlamıştır. Kendi bünyesinde ürettiği kaliteli eşarplar ile kısa sürede başarıyı yakalayan firma 2006 yılından itibaren bayan tesettür giyim ürünleri de üretmeye başlamıştır. O tarihten itibaren tesettür giyim sektörüne yönelik abiye elbise, tunik, ferace ve kap üretimi gerçekleştiren firma bu sektörün öncülerinden olmuştur.

Bu başarının neticesinde üretim kapasitesini büyüten Armine şu an Bursa’da 9.600 m2 kullanım alanlı fabrikada eşarp üretimi yapmaktadır. İstanbul/Bayrampaşa’da kurulan fabrikada ise hazır giyim ürünleri üretilmektedir.

Şirket başarısını her geçen sene artırınca kendi giyim mağazasını açmayı planlayanlarda Armine bayilik veriyor mu diye sormaya başladılar. Biz bu sorulara cevap bulmak için firmanın temsilcilerine ulaşmaya çalıştık ve bayilik verip vermediklerini öğrendik.

2019 yılı itibarıyla Armine bayilik vermemektedir. Açmış olduğu tüm mağazaları kendi birimlerince kuran Armine hiç bir şekilde dışarıya bayilik – franchise vermemektedir. Bu politikanın amacının mağaza standartlarını korumak amacıyla alındığını düşünüyoruz. Hazır giyim sektöründe mağaza kalitesini koruyabilmek için bazı firmalar bu politikayı benimseyebiliyorlar.

Armine Bayilik Haricinde Hangi Firmalara Başvurabilirim?

Armine bayiliği

Evet Armine bayilik vermiyor ancak alternatifiniz de yok değil. Tesettür giyim sektörüne yönelik üretim yapan pek çok kaliteli firma var. Sitemizde daha önceden bunları tanıtmıştık ve onların bayilik fırsatlarını açıklamıştık. Armine bayiliği yerine aşağıdaki firmaların bayilik programlarına başvurabilirsiniz. Hepsi de en az Armine kadar kaliteli firmalardır… İşte o firmaların listesi ve tanıtım konularımız;

One Response

  1. Mesut
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz