Ağam Baklava Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? 2023 Bayilik Alma Şartları

Ağam Baklava  müşterilerine hayatın tatlı yanını göstermektedir. Dünden bu güne Ağam Baklava çok sevilmektedir. Rakipsiz lezzetleri, Türk tatlılarının enfes yorumlarının buluştuğu adres Ağam Baklavayla tanışmanızın vakti geldi. Marka kurulduğu ilk günden itibaren gıda sektöründe yön verici olmayı başarmıştır.

Ağam Baklava bayiliği alarak siz de bu markanın bir parçası olabilirsiniz. Marka ilk olarak 1990 senesinde ikinci şubesini Bostanlı’da açmıştır. Seneler geçmesiyle art arda çok sayıda şube açılmış, satış mağazalarının sayısı artmaya başlamıştır. Şu ana kadar bayi sayısı 10’a ulaşmıştır. Bu sayının yeni bayilikler verilerek artırılması planlanmaktadır. Yeni bayiliklerle birlikte marka yalnızca yurt içine değil yurt dışına da açılmayı planlamaktadır.

 

Ağam Baklava Bayilik Şartları Nelerdir?

Ağam Baklava bayiliği şartları yerine getirilmeden bayiliğin alınması mümkün olmayacaktır. Bayilik şartlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Dükkan açılması istenilen yerin markanın vizyon ve misyonuna uygun olması gerekir,
  • Dükkan yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde açılabilir,
  • Açılmak istenilen dükkanın mimari konsepti Ağam Baklava ile uyumlu olmalıdır,
  • Ağam Baklava ana tesislerinden gelen orijinal ürünler satılmalıdır,
  • Bayilik sözleşmesi imzalanmalıdır,
  • Markanın kurumsal kimliğinin doğru şekilde temsil edilmelidir,
  • Bayilik toplantılarına katılmak gerekir,
  • Ana merkez tarafından belirlenen kurallara harfiyen uyulmalıdır.
  • Dükkanda marka ürünlerinden başka ürün satılmamalıdır.

2022 Ağam Baklava Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak için belli bir bedel ödenmesi gerekir. Bayilik almak için yalnızca isim bedeli olarak ödenmesi gereken ücret 5 bin TL olarak belirlenmiştir. Bunun dışında bayilik almak için ödenmesi gereken diğer ücretler de bulunur. Dükkan açılırken masa, sandalye vb. giderler de bayilik isteyen kişi tarafından karşılanmaktadır.

Ağam Baklava Bayiliği Nasıl Alınır?

Ağam Baklava bayiliği almak için firmanın iletişim kanallarını kullanarak firmayla iletişime geçmeniz gerekir. Firmanın resmi internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Firma başvuru formunuzu inceledikten sonra size geri dönüş yapacaktır.

Ağam Baklava’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Ağam Baklava bayi sayısı güncel olarak 10’dur. Bayilikler Eski Foça, Menemen, Atatürk Organize Saayi Bölgesi, Çiğli ve Alaybey gibi yerlerde bulunmaktadır. İlk yurt dışı bayiliği girneye verilmiştir. Bayiliklerin sayısı her geçen gün artış göstermektedir.

Ağam Baklava Müşteri Hizmetleri İletişim

Ağam Baklava müşteri hizmetleri telefon numarası için telefonlarınızdan 0212 672 48 59 numarasının aranması yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden aklınıza gelebilecek olan her türlü soru, sorun, görüş, istek ve şikayet için iletişim kurmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri servisinden yalnızca hafta içi günlerinde faydalanmanız mümkündür. Sabah 9 ile akşam 5 arasında bu numarayı arayarak marka temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

 

One Response

  1. Erol simsek
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz