Duolingo Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Duolingo hesap silme işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına hazırladığımız bu yazımızı okuduktan sonra sizlerde işlemleriniz hemen tamamlayabilirsiniz. Gelin sırası ile hangi adımları izleyeceğinize göz atalım.

DUOLİNGO HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Duolingo hesabınızı silmek için öncelikle https://www.duolingo.com/ linkine tıklayınız.
 2. Sayfa açıldığında ‘zaten hesabım var’ butonuna tıklayınız.
 3. Üye olma işlemi sırasında kullanım sağladığınız e-posta adresinizi ve parolanızı ya da üye olmak için kullanımını tercih ettiğiniz sosyal medyanıza ait görseli tıklayınız.
 4. Başarılı bir şekilde üye girişi işlemlerini gerçekleştirdikten sonra ‘ayarlar’ sekmesini tıklayınız.
 5. ‘Ayarlar’ sekmesinin alt kısmında açılan ‘hesabımı devre dışı bırak’ butonuna basınız.
 6. Bu işlemden sonra https://drive-thru.duolingo.com/ bağlantısına tıklayınız.
 7. Açılan sayfada kişisel verilerinizin bir kopyasının tarafınıza iletilmesini istemiz halinde ‘’access personel data’ butonuna basınız.
 8. Açılan sayfada tüm verilerinizin silinmesini istiyorsanız ise ‘erase personel data’ butonuna basınız.
 9. Son linke tıkayarak gerçekleştireceğiniz bu işlemlerden sonra hesap silme işleminiz uygulama tarafından işleme alınmış olacaktır.
 10. Hesap silme işlemleriniz yaklaşık olarak otuz gün gibi bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.
 11. Uygula içi satın alma işlemleriniz var ise, Aplle Store ya da Google Play uygulamaları üzerinden, hesabım ve aboneliklerim adımlarını takip ederek, ilgili uygulamayı bulun.
 12. İlgili uygulama için abonelik iptali sekmesine basınız. Bu sayede, ücretli aboneliğinizi de iptal etmiş olacaksınız.

DUOLİNGO TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Dualingo hesap silme işlemleriniz için bilgisayar ve diz üstü bilgisayarlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, mobil uygulama aracılığı ile aynı adımları izleyerek de hesap silme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Duolingo telefondan hesap silme linki https://www.duolingo.com/ bağlantısını, cep telefonlarınızdan ziyaret ederek de tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz