Getcontact Hesap Silme 2023 (Linki ve Hesabı Silme Formu)

Getcontact hesaplarını silmek isteyen kullanıcılara özel olarak hazırlanan bu yazımızda, hesap silme işlemi için yapmanız gereken her şeyi adım adım sizlerle paylaştık. Getcontack hesap silme işlemlerinin ayrıntıları için yazımıza bir göz atın.

GETCONTACT HESABI SİLME ADIMLARI

 1. Getcontact uygulamasından hesabınızı silerek tamamen telefonunuzdan kaldırmak için öncelikler bir form doldurmanız gerekmektedir.
 2. Getcontact hesap silme işlemi için doldurmanız gereken forma ulaşmak için https://www.getcontact.com/send-report linki tıklayınız.
 3. Açılan sayfada ‘sorun bildirme formu’ karşınıza çıkacaktır.
 4. Bu formda yer alan kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 5. Formda yer alan ‘destek türü’ seçeneğinde ‘diğer’ şıkkını seçiniz.
 6. Formda yer alan ‘konu metin’ kutusuna, ‘hesap silme isteği’ yazınız.
 7. Bir alt satırda yer alan ‘mesaj metin’ kutusuna ise, hesabınızı neden silmek istediğinizi açık bir şekilde belirtiniz.
 8. Tüm formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzdan emin olmak için son kez kontrol ediniz ve en alt kısımda yer alan ‘ben robot değilim’ kutucuğunu işaretleyerek ‘gönder’ butonuna basınız.
 9. Hesap silme işleminizin için gerçekleştirdiğiniz bu eylemlerin ardından yedi gün beklemeniz gerekmektedir.
 10. Uygulamaya üye olurken belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize yedi gün içerisinde bilgilendirme mesajı gelecektir.
 11. Tarafınıza gelen mail ile hesap silme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

GETCONTACT TELEFONDAN HESAP SİLME LİNKİ

Getcontact üyeliğinizi yukarıda belirttiğimiz adımları izleyerek bilgisayar ya da tabletinizi kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım sağladığınız akıllı telefonlarınızda yer alan internet tarayıcıları ile getcontact telefondan hesap silme linki https://www.getcontact.com/send-report bağlantısı sayesinde de bu işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz