Vatan Kargo Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Vatan Kargo 2016 senesinden bu yana hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Sadece yurt içinde değil yut dışında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Aambar sevkiyatı konusunda bir numaralı firmalardandır. Bu firmanın bayisi olmanız halinde siz de güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Vatan Kargo bayiliği ilgilenen adaylara sene boyunca sunulmaktadır. Marka bayilik almadan önce kişilerin markayı tanıması gerektiğinin altını çiziyor ve misyonunu açıklıyor:

  • Gelişen teknolojiyi kullanıyor,
  • Rekabette üstünlük sağlıyor,
  • İş sürecinde insana, çevreye asla zarar vermiyor,
  • Kendisi yeni sistemler icat ediyor,
  • Sürekli olarak kendini geliştirmeye odaklanıyor.

Bayilik alacak olan kişilerin de bu misyonlara uygun davranmasını bekliyorlar.

Vatan Kargo Bayilik Şartları Nelerdir?

Vatan Kargo bayiliği şartları yerine getirildikten sonra kişiler başvurularını yapabilirler. Vatan Kargo bayilik şartları arasında şunlar bulunuyor:

  • Kişilerin marka misyon ve hedeflerini anlaması gerekiyor.
  • Her zaman müşterilere daha hızlı, daha ekonomik ve daha kaliteli hizmet sağlayabilmek için çalışmak gerekiyor.
  • Başvuru formu eksiksiz doldurulmalı.
  • Formda yer alan belgeler eksik ya da yanlış olmamalı.
  • Dükkan için yapılacak olan tasarım markanın kendi tarafından belirlenir ve bayiler belirlenmiş tasarımda değişiklik yapamazlar.

2022 Vatan Kargo Franchise Bedeli Ne Kadar?

50 bin TL kadar bir para marka açılış bedeli olarak karşımıza çıkıyor. Bunun dışında duruma göre daha az ya da daha çok masraf yapmak gerekebiliyor. Bazı malzemeler bayilere ücretsiz şekilde verilmektedir. Güvenlik kameralarından yazıcılara, tabeladan alarm sistemine kadar markanın kendisi tarafından veriliyor.

Dükkan içi malzemelerin markanın kendi tarafından verilmesi bayileri maddi olarak rahatlatıyor ve ek masraf yapılmasını engelliyor.

Vatan Kargo Bayiliği Nasıl Alınır?

Vatan Kargo bayiliği almak için kişilerin markayla iletişime geçmesi yeterli oluyor. Dilerseniz başvurunuzu tamamen online ortamdan da yapabilirsiniz. Bayi başvuru formunu doldurmak başvurmanın ilk adımıdır. Burada yer alan temel bilgiler doldurulur ve form gönderilir.

Ortalama 2 3 iş günü içinde başvuru formunuz incelendikten sonra sizlere geri dönüş sağlanır. Bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Eğer size geri dönüş sağlanmassa bu durum başvurunuzun reddedildiği anlamına gelmektedir. Bayilik almanız yolunda bütün aşamalarda bayi yetkilileri sizlere yolu gösterecektir.

Bayi olmadan önce şirketin hedeflerini ve amaçlarını iyi anladığınızdan ve bu şirketin sizin iş fikirlerinize ve prensiplerinize uygun olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Ana firmayla uyumlu olmak bayiler için en önemli  noktalar arasında yer alır.

Vatan Kargo Kaç Tane Bayisi Var?

Vatan Kargo bayi sayısı Türkiye genelinde 10 a yaklaşmıştır. Marka her geçen gün büymeye devam ederek bayi sayısını artırmaya devam etmektedir. Siz de bayi olmak için gerekli şartları yerine getirerek kendi işinizin sahibi olabilirsiniz ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Ana bayi sizlere ücretsiz dükkan içi malzemeler ve tasarımlar gibi konularda gerekli desteği sunacak. Yani ilk aşamada bütün yükler sizin omuzlarınızın üzerinde olmayacak.

Marka size gerekli destekleri vererek işinizin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Bu nedenle endişe etmenize gerek yok.

Vatan Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Vatan Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası yerine kişiler bayilik başvurusu yapmak adına yetkili kişi olan Dinçay Kılıç ile iletişime geçebilirler.

0533 272 61 34 no lu telefon üzerinden bayi almak, bayi olmanın şartları, fiyatlar, gereklilikler ve aklınızda yer dalan diğer bütün soru işaretleri konusunda destek alabilirsiniz. Marka adresi Esenler de er alıyor.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz