PariStore Parfüm bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? İsim hakkı nasıl alınır?

Güzel kokmak herkesin hakkıdır. Bu nedenle insanlar doğru parfümü bulabilmek için mağaza mağaza gezer. Bu alanda doğru markalarla çalışmak gerekir ve müşteriye sağlıklı ve güzel kokular sunmak önemlidir. PariStore parfüm bayilik alarak bunu müşterilerinize sağlayabilirsiniz. Son yıllarda gelişen açık parfüm sektörünün önemli isimlerinden birisi olan PariStore markası düşük yatırım maliyetleri ile Türkiye genelinde bayilikler veriyor.

PariStore markası sadece parfüm sektörüne odaklanmıştır. Bu alanda yaptığı üretimler ile herkesin takdirini kazanmış, tanınan bir açık parfüm markasıdır. Üretimlerinin tamamı hem T.C. Sağlık Bakanlığı hem de Avrupa Birliği’nin standartlarına uygundur. Parfüm üretiminde bu standartlara bağlı kalarak insan sağlığına zararsız bileşenleri tercih etmektedirler. Kocaeli/Gölcük merkezli PariStore markasına siz de bayilik talebinizi iletip, firmanın yatırımcı adaylarından birisi olabilirsiniz.

PariStore Bayilik Şartları ve Özellikleri

Paristor parfüm bayilik şartları

  • Bizimle çalışmak isteyen, açık kadın ve erkek parfüm bayiliği almak isteyen girişimci kişilerin bayilik başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
  • Bu sektör için yapılması gereken yatırım miktarını karşılayabilecek kişiler bayilik sistemimize başvurmalıdır.
  • PariStore’dan bayilik almak isteyenler yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde dükkan kiralamalıdır. Şehrinizin işlek cadde ve bulvarlarında, çarşılarında dükkan kiralayabilirsiniz.
  • Bayilerimiz şartlar gereği minimum 10 m2 dükkan kiralamalıdır. Parfüm satış işinde raf yerleşimi için en az 10 m2 veya üstü bir alanınız olmalıdır.
  • Anlaşmalı bayilerimiz sadece bizim parfüm ürünlerimizi satmalıdır. PariStore markasının yanında diğer parfüm markalarının ürünleri satılamaz. Tüm ürünler bizim tarafımızdan güvenle dükkanınıza kadar sevk edilecektir.
  • Dükkanınızın dış cephesi ve mağaza içerisi dekorasyonu PariStore standartlarında olmalıdır. Bizim konseptimiz ile uyumlu bir dekorasyon yaptırmalısınız.

Editörün Notu: PariStore parfüm bayilik için yapılacak yatırımın miktarı bayilik başvurunuzun onaylanması halinde size bildirilecektir. Bayilik fiyat bilgisi kişiye özel olarak yapılmaktadır. Bu nedenle yazımızın en altındaki iletişim kanallarından bayilik alma talebinizi gönderin ve fiyat bilgisi isteyin.

PariStore Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Paristore bayilik başvurusu

Açık parfüm bayiliği almak isteyen girişimciler bu fırsatı kaçırmamalı ve PariStore’dan bayilik almayı denemeliler. Firmanın küçük bir dükkan ile satış yapmanızı kabul etmesi ve düşük yatırım maliyetleri talep etmesi ciddi bir avantaj. Hemen bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanın. Telefon ile arayarak bayilik isteğinizi iletebilirsiniz.

Firma İletişim
Adres: Merkez Mh. Albay Burak Cad. 11/B Gölcük/KOCAELİ
TEL: 0544 629 0267 veya 0262 412 2526

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz