Michelin Bayilik ve Franchise Ücreti Ne kadar? 2023 şartları nedir? İsim hakkı nasıl alınır?

Türkiye’deki trafiğe kayıtlı olan binek araçların sayısı 22 milyon olarak belirlenmiştir. Türk insanının en büyük lüks tutkusu elbette otomobil kullanımıdır. Genel olarak otomobil kullanmaya dair bir sevgimiz var. Böyle olunca da ülkemizdeki lastik satış oranlarının yüksek olması hiç şaşırtıcı değildir. Lastik sektörüne girerek, lastik satışı yaparak para kazanmak isteyenlere tavsiyemiz Michelin bayilik sistemidir.

1888 yılında Édouard ve André Michelin kardeşlerin bir araya gelmesiyle Fransa merkezli olarak kurulan Michelin firması dünya lastik sektöründe kendine belli bir yer edinmiş, markalaşmış bir üreticidir. Asıl olarak binek otomobil lastiği üretimi yapan Michelin, bunların yanında SUV ve Kamyonet lastikleri de üretmektedir. Başarısını tüm dünyaya kanıtlamayı başaran Michelin şu an dünyanın pek çok gelişmiş ülkesinde lastik bayileri ağı oluşturmuştur. Türkiye’deki faaliyetlerine de ağırlık veren Michelin, yeni bayilikler vererek lastik satış ağını büyütmeyi hedefliyor.

Michelin Bayilik Şartları ve Özellikleri

Michelin bayilik şartları

  • Şirketimizin kurumsal kültürüne uyum sağlayabilecek, çalışkan, disiplinli ve uyumlu kişilerin Michelin bayilik başvurusunu bekliyoruz.
  • Bizimle çalışacak olan satış partnerlerimize tüm desteğimizi vererek gereken özeni gösteriyoruz. Aynı özeni bayilerimizden de bekliyor, Michelin standartlarında iş kalitesi çıkartmalarını bekliyoruz.
  • Bayilerimize Michelin’in üretmiş olduğu lastikleri güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Bayilerimiz lastik sektörü hakkında bilgisi olan, deneyimli adaylar olmalıdır.
  • Bayi adayları, Michelin’den bayilik almak istedikleri bölgeyi il / ilçe / mevki olarak bizlere bildirmelidirler. Bayi adayımızın bizimle çalışmak istediği lokasyonun firmamız tarafından olumlu görülmesi halinde, bayi adayı ile temas kurulur ve bayilik süreçleri başlatılır.
  • Bayiliğimizi alan işletme sahipleri ilk etapta firmamızın belirlemiş olduğu adette lastik alımı yapmalıdır. Michelin yetkili satış bayisinde bulundurulması gereken lastiklerin maliyetini karşılayabilecek sermaye gücü olan adayların bayilik başvurusu yapmasını rica ederiz.

Michelin Bayilik Başvurusu

Michelin bayilik başvurusu

Lastik endüstrisindeki başarısı herkes tarafından takdir edilen Michelin ile çalışmak sizin için büyük bir avantaj olacak. Araç sahiplerine sunduğu satış, satış sonrası destek ve garanti hizmeti ile Michelin bu alanda çalışılabilecek en iyi üreticilerden birisi. Bu kalitede bir firmanın lastik bayisi olmak için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanarak bayilik talebinde bulunabilirsiniz.

Firma İletişim
Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.
Adres: Büyükdere Cad., Tekfen Tower, No: 209 4. Levent, Istanbul Türkiye
TEL: 0212 317 52 62

One Response

  1. TURGUT ŞAHİN
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz