Manhattan Coffee bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Yeni girişimcilerin ilk tercihleri arasında yer alan kahve bayiliklerine bir yenisi daha eklendi ve Manhattan Coffee bayilik sistemini başlattı. Kahve sektöründe işletme için ürün tedariği, şube kurulumu gibi süreçler yatırımcıları oldukça yıpratmaktaydı. Neyseki Manhattan Coffee bayilik – franchise sistemi ile bunlar artık bir uğraş olmaktan çıktı.

Yeme içme sektöründeki 20 yıllık tecrübeye sahip olan Happy Moon’s grubu tarafından kurulan Manhattan Coffee oldukça zengin bir kahve ürün grubuna sahiptir. Kahve kültürüne katkı sağlamak için bu sektöre giren ve müşterilerine daima konforlu bir alanda kahve içme deneyimi yaşatmayı hedefleyen firma bunu sağlamak için şık ve zarif coffee cafe shoplar kurmuştur. Türkiye’deki faaliyetleri ile de göz dolduran firma, ülkemize büyük önem vermekte ve Türkiye’deki şube ağını genişletmeyi hedeflemekte. Siz de Manhattan Coffee ile çalışmak istiyorsanız bayilik başvurunuzu yaparak, kaliteli bir markanın partneri olma şansına erişebilirsiniz.

Manhattan Coffee Bayilik Şartları ve Özellikleri

Manhattan Coffee bayilik şartları

  • Bizimle çalışmak isteyen girişimci ruhlu bireylerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Manhattan Coffee markasını Türkiye’nin dört bir yanına yaymak için Türkiye genelinde bayilikler veriyoruz. Bayilik almak istediğiniz il ve ilçeyi bize bildirerek başvuru yapmalısınız.
  • Bayilik alan yatırımcılara kahve sektöründe ihtiyaç duyulan tüm teçhizatların, ürünlerin satınalmalarını gerçekleştiriyoruz.
  • Bayilerimiz şubelerini açmak istedikleri lokasyonu bize bildirmeli ve bizden onay almalıdır. Lokasyonun firmamız tarafından kabul görmesi için üniversite, okul, etüt merkezi, sinema salonu gibi genç nüfusun ağırlıklı olduğu bölgelerde dükkan arayışı içerisine girmelisiniz.
  • Şubenin kurulum & inşaat masrafları şube büyüklüğüne ve lokasyona bağlı olarak değişecektir. Yatırımcılara en net bilgiler detaylı görüşmeler esnasından açıklanacak ve bayilik ücreti yatırımcıya bildirilecektir.
  • Şube açılmadan önce yatırımcı adayımıza ve personellerine pazarlama ve sektörün gerektirdiği eğitimleri veriyoruz. Böylece şube açılışından önce sizleri kahve sektörüne hazır hale getiriyoruz.

Manhattan Coffee Bayilik Başvurusu

Manhattan Coffee bayilik başvurusu

Başta İstanbul olmak üzere tüm iller için Manhattan Coffee bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Firma öncelikli olarak İstanbul’da şube kurmak isteyen yatırımcılara ağırlık vermiş durumda. Bayilik başvurunuzu yapmak için alt kısımdaki iletişim bilgilerini kullanmanız yeterlidir. Firma görevlisi sizi başvuru sürecinde yönlendirecektir.

Firma İletişim
Adres: Şerifali Mahallesi Barbaros Caddesi Şehit Sokak No:27 Ümraniye / İSTANBUL
TEL: 0216 302 16 13
e-Mail: info@happymoons.com.tr

Diğer Kahve Bayilikleri İçin Tıklayın;

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz