Kumpir Box bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Kumpir işine girmek isteyen bir kişi bayilik alarak belli bir hazır konseptte çalışmalar yapabilir. Böylece dükkan için gereken ürünleri sizin temin etmenize gerek kalmaz, franchise veren firma kendisi halleder. Çeşitli gıda ürünlerinde olduğu gibi kumpir alanında da bayilikler veren çok kaliteli firmalar var. Yaygın bayilik ağı ile ülkemizin en büyük kumpircilerinden olan Kumpir Box firması o firmalardan birisi. Asgari şartlar sunarak yatırımcılar ile birlikte büyümeyi hedefleyen Kumpir Box yatırımcı adayların başvurularını bekliyor. Kumpir Box bayilik başvurusu yapmak isteyenler bu konumuzdan faydalanabilir, Kumpir Box’ın bayilik şartlarını öğrenebilirler.

Yatırımcı adayları ile birlikte karlı bir ortaklığa gidip beraber kazanmak isteyen Kumpir Box’ın bayilik programı özelliklerini ve şartlarını aşağıdan görebilirsiniz.

Kumpir Box Bayilik Şartları ve Özellikleri

kumpir box bayilik şartları

  • Kumpir sektörüne girmek isteyen yatırımcı adaylarımızı düşük maliyetler ile tutmuş, denenmiş bir iş sahibi yapıyoruz.
  • Girişimci ruha sahip, çalışmayı seven, insan yönetme konusunda tecrübeli olan bayi adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
  • Kumpir Box için gereken yatırımı karşılayabilecek finansal gücünüz olmalıdır.
  • Bayilerimiz için ürün tedariki konusunda yardımcı oluyoruz, ihtiyacınız olanlar kapınıza kadar güvenle sevk edilecektir.
  • Bayilerimiz kendi şubesi için ve marka değerimizi korumak için işine vakit ayırabilecek kişiler arasından seçilecektir. Bayilerimiz gününün büyük bir kısmını işine ayırmalı, işine sahip çıkmalıdır.
  • Bayilerimiz askerlik görevini tamamlamış olmalıdır.
  • Kumpir Box’ın 1 aylık eğitim programından geçmeniz gerekmektedir.
  • Düşük maliyet ile başlayacağınız Kumpir Box bayiliğinde kısa zamanda yüksek gelir elde etmeye başlayıp yatırım miktarınızı amorti edeceğinizi öngörüyoruz.
  • İşletmenizde herhangi bir sorun yaşamanız halinde Kumpir Box olarak arkanızda güvenilir bir danışman bulacağınızdan emin olmalısınız.
  • Pazarlama ve reklam konusunda tecrübelerimizi sizlere aktarıyoruz, size destek oluyoruz.

Kumpir Box Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

kumpir box bayilik

Kumpir Box’ın bayilik sistemi gayet kaliteli bir sistemdir. Yatırımcı adaylarını 1 aylık sektör eğitiminden geçirmesi ve reklam, pazarlama gibi alanlarda destek vermesi güzel bir avantaj. Sadece bir miktar can sıkan kısmı franchise – isim hakkı bedeli talep etmesi. Firma bunun da çok kapsamlı hizmet vermesi ve marka isminin popüler olması nedeniyle talep ediyor. Bu şartlar dahilinde bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanıp firma ile iletişime geçebilirsiniz.

FİRMA İLETİŞİM
Adres: 15 Temmuz Mh.Gülbahar cd. 1488. Sk. No:80 Kat:3 Güneşli – Bağcılar/ İSTANBUL
Tel: 0 (212) 630 70 50

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz