Turknet Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Turknet internet hizmetini satmaya başlamak ve kazançlı bir işin içinde yer almak için siz de bayi olabilirsiniz. Bayi olarak hemen kazanmaya başlarsınız.

Turknet bayiliği almaya hak kazanan kişiler internet kampanya ve paketlerini hem bireysel hem de kurumsal olarak satabilirler. Turknet insanların uygun fiyattan internet hizmetlerine sahip olmasını sağlayan markalardan bir tanesidir.

Bu nedenle insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bayi olma süreci kolay ilerlemekle birlikte sonunda insanların kazançlı ve prestijli bir işe sahip olmasını sağladığından çok sevilmektedir.

Turknet Bayilik Şartları Nelerdir?

Turknet bayiliği şartları yerine getirilmeden bayi başvurusu yapılmaması önerilmektedir. Bayilik almak için şu şartları sağlamanız şarttır:

  • Bayi olmak isteyen adayların bayi harcamalarını yapmayı kabul edilmesi gerekir.
  • Ücretsiz üyelik almak gerekir.
  • Sisteme giriş yapıldıktan sonra başvurular alınır.
  • Yapılan incelemeler sonrasında kişilerin bayi olmak için gerekli donanımlara sahip olduğu anlaşılması gerekir.
  • Bayi başvuru formunda yer alan bilgiler hem doğru hem de eksiksiz olmalıdır.
  • Evrak ve sözleşme işlemlerinin tümü tam olmalıdır.

Bayilik şartlarını yerine getirmeyen kişilerin başvuruları kabul olmaz. Şartları yerine getiren kişiler için ise inceleme devam eder. Ana firma tarafından aranılan adaylar bir sonraki aşamaya geçmek için hak kazanmış olurlar.

Bayilik süresi yorucu olmamakla birlikte iyi kurgulandığından kişilerin para kazanması kolaylaşmıştır. Formun doldurulması ve sürecin takip edilmesi kişlerin bayilik alması için işin büyük kısmını yerine getirmesi anlamına gelir.

Endişe etmeyin, şartları yerine getirdiyseniz siz de kendi işinziin sahibi olarak çok para kazanabilirsiniz.

2022 Turknet Franchise Bedeli Ne Kadar?

25 bin TL gibi bir bayilik ücreinden söz edilmekle birlikte bu ücret her bayi için aynı olmayacaktır. Kişiler kendi başvurularını yaptıktan sonra bayilik bedelini öğrenirse çok daha sağlıklı olacaktır. Çünkü çeşitli şatlara göre bu bedel değişkenlik gösterecektir.

Bayilik bedeli ortalama olup, özelden öğrenilmesi gerekir. Bayi olan kişiler kolay şekilde para kazanırlar. Turknet ekibi bayi olmaya hak kazanan kişiler için Turknet kurulumunu kendi yapar.

Turknet müşteri hizmetleri girişi yapılan işlerle en kısa sürede iletişime geçer ve satışın tamamlanmasını sağlar. Yani bayi alan kişilerin sadece giriş yapması para kazanmak için yeterli olacaktır.

Satışların takip edilmesi ve giriş yapılması dışında kişilerin yapması gereken bir şey yok!

Turknet Bayiliği Nasıl Alınır?

Turknet bayiliği almak için kişilerin Turknet resmi internet sitesini ziyaret etmesi yeterlidir. Buradan bayilik kısmına gelinir.

Bayilik kısmından hemen başvur butonuna basılır. Buradan karşınıza bir bayilik başvuru formu çıkacak. Bu formun doldurulması gerekir.

Başvuru formu doldurulurken kişilerin mutlaka doğru ve eksiksiz bilgi vermeye dikkat etmesi gerekir. Aksi halde yanlış ya da eksik bilgiler başvuru sürecinin olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir.

Turknet Kaç Tane Bayisi Var?

Turknet bayi sayısı Türkiye genelinde yüzleri bulmuştur İnsanlar Turknet bayisi oldukları zaman kazançlı çkıyorlar ve kendi işlerinin patronu oluyorlar. Bu nedenle bayilik sıkça tercih edilmektedir.

Bayilik sistemi Turknet tarafından en iyi şekilde kurgulanmıştır. Müşterinizin girişini yapmanız yeterlidir. Satışlar anlık olarak takip edilmekte ve kazanç fırsatları ardı arkası kesilmeden gelmektedir.

Turknet Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Turknet müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 680 14 14 tuşlanması yeterlidir. Bu hat üzerinden kişiler varsa bayilik hakkında sorularını sorabilir ve bayilik konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilir.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz