Kayaşehir ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Kayaşehir’de eve iş veren firmalar genellikle internet üzerinden hizmet talep eder. İstanbul’a bağlı bir yerleşke olan Başakşehir’in bir parçası olarak kabul edilen Kayaşehir son birkaç yıldır adından sıklıkla söz ettiren bir yer olmuştur.

 

İş imkanlarının yeni yeni ortaya çıktığı bu bölgede pek çok kişi evde ek iş yapmanın yollarını arar. Avrupa yakasında yer alan bu bölge İstanbul’un merkezi yerlerine uzak olduğu için evden pek çok işin yapılması mümkündür. Türkiye’nin en profesyonel firmalarıyla her daim iletişim kurabilirsiniz.

 

Kayaşehir’de Evden Hangi İşler Yapılır?

Bu bölgede yapılması tavsiye edilen işlerin büyük bir kısmı internet üzerinden yapılır. Evlere iş verilir ilanı bulunan firmalar arasında şunlar yer alır:

  • İçerik üreticisi olan ajanslar
  • Tercümanlık büroları
  • Telekomünikasyon şirketleri
  • Sosyal medya ajansları
  • Çevrim içi eğitim kurumları
  • Asistanlık hizmeti arayan kişi ve firmalar

İnternet üzerinden ilan yayınlayan bu kişi ve şirketlerle temasa geçerek evinizin konforunda para kazanabilirsiniz. Kayaşehir henüz İstanbul’un geri kalanıyla tam anlamıyla entegre olmadığı için klasik yöntemlerle para kazanmak bu bölgedeki kişiler için zor olabilir.

 

Kayaşehir’de Çevirmenlik Yapmak

Evden çalışmak giderek yaygınlaştığı için çoğu çeviri bürosu evde metin çevirecek kişiler arar. Bu durum çoğu durumda hem iş verenler hem de çalışanlar için çeşitli avantajlara sahiptir. Yabancı dil bilginiz yüksek seviyedeyse, çeviri yapabileceğinizi herhangi bir diplomayla tasdik ederseniz ya da bir şekilde diğer adaylar arasından sıyrılırsanız bu iş için bir şansınız olabilir.

 

Niş bir dile hakim olan kişilerin kazandığı para oldukça fazladır. Flemenkçe, Danca, Almanca ve Çince gibi diller son yıllarda ön plana çıkar. Mesaili çoğu işten daha fazla para kazandıran çevirmenlik işinde Türkçe dil bilgisi de epey önemlidir. Evde yapılabilecek işler daha da artırılabilir.

 

Kayaşehir’de Nasıl Öğretmenlik Yapılır?

Öğretmenlik bölümünden mezunsanız ya da herhangi bir konuda uzmanlığa sahipseniz internet üzerinden eğitim verebilirsiniz. Sosyal medya sayesinde kendi kişisel markanızı oluşturup öğrenci çekebilirsiniz. Çeşitli eğitim platformları için eğitim setleri oluşturarak eğitimcilik kariyerinizi bir sonraki aşamaya taşımanız mümkündür. İstanbul’un merkezinden uzak olsanız bile kariyerinize ket vurmak durumunda değilsiniz. Evde iş yaptıran firmalar arasında pek çok eğitim kurumu yer alır.

Kayaşehir’de Fitness Antrenörü Olmak

İstanbul’un yükselen değerlerinden sayılan Kayaşehir’de eviniz olmasına rağmen bu muhitte spor hocası ya da antrenör olarak çalışmakta zorlanıyor olabilirsiniz. İnternet üzerinden derslere katılarak mesleğinizi icra edebilirsiniz.

Ücretini ve süresini kendinizin belirleyeceği dersler sayesinde evinizin rahatlığında para kazanmanız mümkündür. Günümüzde pek çok spor salonu evden ders veren hocalarla iş birliği yapar.

Kayaşehir’de Sanal Asistan Nasıl Olunur?

Bilgisayar becerilerinizi ve teknik bilgilerinizi kullanarak asistanlık yapmanız mümkündür. Pek çok kişi sosyal medya paylaşımlarını koordine edecek, çeşitli verileri Excel tablosuna girecek ya da bazı hesaplar yapacak asistanlar arar. Evde yapılacak işler arasında epey revaçta olan sanal asistanlık sayesinde çalışma temponuzu kendiniz belirlersiniz. Böylelikle iş stresini önemli ölçüde azaltırsınız.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz