İsos Döner bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

İskenderun merkezli İsos Döner sektörde çok uzun zamandır yer alan bir firmadır. Kaliteli üretimi ve lezzeti ile döner severlerin bir numaralı tercihi olan İsos Döner ülkemizin bir çok noktasında şubeye sahiptir. Bu şubeleri bayilik yoluyla kuran firma 20 yılı aşkın franchising tecrübesiyle yatırımcılar ile beraber büyümeyi hedefliyor. Döner sektörüne girmek ve bir döner salonu açmak isteyenler için İsos Döner bayilik başvurusu hakkında bilgileri bu yazımızda vereceğiz. Firmadan nasıl bayilik alınır, şartları ve özellikleri nelerdir öğrenebileceksiniz.

İskenderun dönerinin geleneksel lezzetini bozmamak ve kaliteyi tutturabilmek için İskenderun bölgesindeki kaliteli ustalar ile çalışan İsos Döner bu sayede dönerin lezzetini belli bir seviyede tutuyor ve damak tadımıza en uygun dönerleri üretiyor.

İsos Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

isos döner bayilik şartları

– Döner sektöründe girişimci kişiler ile çalışarak İsos Döner markamızı beraber büyütmek, bununla birlikte hem kazanmak hem de kazandırmak istiyoruz.
– Franchising yolu ile bize katılanlara ürün tedariki konusunda her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Size sadece İskenderunlu döner ustalarının ürettiği mamülleri perakende haline getirip satmak kalıyor.
– Bayimiz olan kişilere sektör hakkında gereken tüm bilgileri aktarıyoruz. Sizi donanımlı hale getiriyoruz.
– Şubenizde çalışacak personeller için de eğitim ve oryantasyon hizmeti veriyoruz.
– Yapılan fizibilite çalışmasının ardından şubenin açılacağı yer kiralanır ve şube kurulum işlemlerine başlanır.
– Şubenin açılış organizasyonu yapılır ve organizasyonda açılış desteği sağlanır.
– Pazarlama ve reklam çalışmalarında bayilerimize yardımcı oluruz.
– İsos Döner’e yapmış olacağınız yatırımın 12 ila 24 ay içesinde amorti edilmesi öngörülmektedir.

Not: İsos Döner için yapılması gereken yatırımın miktarı şubenin açılacağı konum ve şube büyüklüğüne bağlı olarak değişecektir. Bu noktada firma yetkilileri size net bilgilendirme yapacak ve yapmanız gereken yatırımı söyleyecektir.

İsos Döner Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

isos döner bayilik

İskenderun’un en kaliteli döner zincirlerinden olan İsos Döner’den bayilik almak için aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Formu gönderdikten sonra firma yetkilileri sizinle iletişime geçecek ve İsos Döner başvurunuz hakkında bilgilendirme yapacaktır. Karşılıklı anlaşma sonrasında bayilik sözleşmesi yapılarak şubenin kurulum işlemlerine başlanır ve iş yeri açılışı gerçekleşir.

Firmanın franchising departmanına ulaşarak ek bilgiler almak için şu numarayı da arayabilirsiniz: 0 532 431 74 28

Tavuk ve Et Döner Bayiliği Veren Firmalar 2022! Franchise bedelleri ve Başvuru Şartları ne kadar?

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz