Bajaj Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Bajaj tecrübe ile güçlendirilmiş ve teknoloji ile mükemmelleştirilmiş ürünleri sizlerle buluşturuyor. Tescilli yenilikleri olan marka, 70 den fazla ülkede hizmet sunuyor. Uygun maliyetli otomotivler tasarlanıyor ve üretiliyor.

Kalitesi, güvenliği, fiyat performans dengesi gibi özellikleri sayesinde her geçen gün daha çok insan tarafından tercih edilen marka, bayilikler vererek bu kazancı sizlerle paylaşıyor.

Bajaj bayiliği alarak siz de güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Hindistan firması olan marka 2014 senesinden bu yana Kuralkan adı altında satışlar yapmaya devam etmektedir.

Bajaj Bayilik Şartları Nelerdir?

Bajaj bayiliği şartları benim için kolay, yerine getirebilirim diyen kişiler başvuru yapması gerekir. Bayilik şartlarını yerine getirmeyen kişilerin yapacakları başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Bayilik sırasında gerekli olacak ürünler arasında şunlar yer alır:

 • Fax makinesi,
 • Gezici servis aracı,
 • Ustalık belgesi,
 • Lift kaldırma tezgahı,
 • Takım tezgahı ve avadanlıklar,
 • Akü şarj cihazı,
 • İnternet bağlantılı bilgisayar,
 • TSE belgesi sahip olmak gerekir.

Bunların dışında başvuru yapan adayın da sahip olması gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlar arasında şunlar yer alır:

 • Başvuru yapan kişi en az 18 yaşında olmalıdır.
 • Başvuru yapan kişinin gerekli sermaye bedelini ödeyebilecek durumda olması şarttır.
 • Markanın kimliğine uygun kişiler tercih edilecektir.

2022 Bajaj Franchise Bedeli Ne Kadar?

35 bin TL bayilik başlangıç fiyatından bahsedilse de bu bedelin değişkenlik göstereceğini bilmek gerekir. Bedel kişiden kişiye değişeceğinden kişiler bu bedeli en sağlıklı şekilde başvuru yaparak öğrenebilirler.

Pazar lideri olan marka, özellikle spor kategorisindeki başarıları ile adından sıkça söz ettirmektedir. 60 metre kare alanında yapıla günlük üretimin büyütülmesi adına bayilikler verilmektedir.

Bu yolculukta bayi olmak isteyen kişilere gerekli yardımlar da sunulur. Bayi olmaya hak kazanan kişilerin işleri hakkında reklam yapmak vb. dertleri olmaz. Firma zaten hem güvenilirdir hem de müşterileri hazırdır. Bayi olmanın çok sayıda avantajları vardır.

Bunlar arasında firmaya ek olarak kar payı ödememek de dahildir. Siz de bütün avantajlardan faydalanmak için hemen bayi başvuru formunu doldurun.

Bajaj Bayiliği Nasıl Alınır?

Bajaj bayiliği almak için kişilerin marka resmi internet sitesini ziyaret etmesi gerekiyor. Buradan bayilik alanına gelip bu alanda yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda yazdığınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmalısınız.

Aksi halde yanlış bilgilendirme başvuru sürecinin olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Başvuru formunu gönderdikten sonra ortalama 2 3 iş günü içinde sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Bu sürecin olumlu yanıtlanması halinde sizleri bayiliklere davet edecekler.

Bajaj Kaç Tane Bayisi Var?

Bajaj bayi sayısı çok kısa bir süre içinde 125 e ulaşmayı başarmıştır. 140 servis de bulunmaktadır. Ülkemizde 57 ilde bayilikler bulunmaktadır. Pazar lideri olan marka, motosiklet kullanan kişilerin ilk tercihi olmayı başarmıştır.

60 bin metre kare alanda günlük bin tane üretim yapılmaktadır. Yeni bayilere gerekli yardımlar yapılmaktadır ve özellikle satış konusunda gerekli bilgiler verilmektedir.

Bajaj Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Bajaj müşteri hizmetleri telefon numarası için telefonlarınızdan 0850 209 65 65 i arayabilirsiniz. Bu numara üzerinden bayi başvurusu yapmak için işlem yapılmyor.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin mutlaka marka internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurması gerekiyor. Bu hat üzerinden kişiler akıllarına takılan soruları yanıtlatabiliyor ve bayilik hakkında diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olabiliyorlar.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz