En Ucuz Bayilikler Nelerdir? 2023’de uygun fiyata isim hakkı veren firmalar

2019 yılı ekonomik olarak biraz sıkıntılı geçmekte ama bu zamanda dahi yeni iş kurmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Kendi işini başlatmanın zamanı olmaz aslında. Ortalıkta her ne kadar kriz havası hakim olsa da düşük sermaye ile yapılacak işler var. Bu işleri kurmak için öyle aşırı bir sermaye gücüne ihtiyacınız yok. Ayrıca en ucuz bayilikler ile zahmetsiz bir şekilde kendi işinizin sahibi olabiliyorsunuz. Bayilik aldığınız firma sizin yerinize işyerinizin tüm planını, projesini hazırlayıp sizi anahtar teslim iş sahibi ediyor.

Herkes kendi işinin patronu olsun diye işte en ucun bayilikler listemiz;

Hacıalioğlu’dan 7.500 TL’ye Çiğ Köfte Bayiliği

Hacıalioğlu bayilik başvurusu

Çiğ köftecilik işine merakınız varsa bu fırsat kaçmaz. Sektörün en bilinen firmalarından olan Hacıalioğlu bu gidişle herkesi çiğ köfteci yapacak 🙂 Sadece 7.500 TL‘ye anahtar teslim bir çiğ köfteciye sahip olacaksınız. Hacıalioğlu firması sizden aldığı bu bedel karşılığında dükkanınızın dekor ve tadilat işlemlerini yapıyor. Ayrıca dükkanınızın açılışına özel 500 KG çiğ köfteyi de hediye ediyor. Bu hediye sizi bir süre idare eder ve müşterilerinize satış yaparsınız. Elinizdeki çiğ köfte ürünleri bitince firmaya sipariş geçiyorsunuz ve yeni ürünler kapınıza kadar güvenle teslim ediliyor. Bu fırsat kaçmaz aşağıdaki linkten bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi alın.

BUNU DA OKUYUN: Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Şartları

Abant Su’dan Damacana Su Bayiliği Fırsatı

abant su bayilik

Abant Su markasını bilmeyen yoktur sanırım. En kaliteli ve en sağlıklı doğal kaynak suyu üreticilerinden birisi. Ankara ve civarı bölgelerde daha çok satışa sunulan Abant Su Türkiye genelinde bayilik veriyor. Su bayiliği için net bir fiyat ortada yok ama satış miktarı üzerinden anlaşma sağlanıyor. Aşağıdaki bağlantıdan Abant Su bayiliği hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: Abant SU Bayilik Almak ve Şartları

İç Giyim Sektörüne Gireceklere Dagi’den Bayilik Fırsatı

dagi

İç giyim sektöründe iş kurmayı düşünenler için Dagi bayiliğini önermekteyiz. Sektörün en kaliteli üretimlerini yapan firmalarından birisidir. Bayilik ücreti de Penti gibi büyük markalara nazaran daha düşüktür. Dagi iç giyim franchise’ı olmak için aşağıdaki konumuzu okumanızı öneriyoruz. Oradaki başvuru linki ile Dagi’ye bayilik talebinizi iletebilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: Dagi İç Giyim Bayilik Başvurusu ve Şartları

Döner Sektöründe İlk Seçim: On Numara Döner

on numara döner bayilik başvurusu

Döner sektörüne girmeyi planlayanlar için sektörde pek çok bayilik seçeneği bulunmakta. Ancak en ucuz bayilikler arayan kişiler için seçim On Numara Döner’den yana olmalıdır. On Numara Döner tavuk döner üretimi yapmakta ve bu nedenle de bayilik ücreti düşük olmaktadır. Tavuk döner ülkemizde en çok tüketilen yiyeceklerdendir. Etin pahalılığını düşününce On Numara Döner tercihi kaçınılmaz oluyor. Bayilik için detaylı bilgiyi aşağıdaki linke tıklayıp alabilirsiniz.

BUNU DA OKUYUN: On Numara Döner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ve Şartlar ve Özellikler

Eşarp Mağazası İçin: Silk Home

silk home

Eşarp satış sektörü de oldukça yüksek kar oranlarının olduğu bir sektördür. Bu iş için bayilik almayı düşünenlere bizim tavsiyemiz Silk Home’dan bayilik almalarıdır. Silk Home bu alanın en iyi üretimlerini ve tasarımlarını ortaya çıkartan firmadır. Eşarp satışından da en büyük pastayı kapan firmadır. Bayilik almak için aşağıdaki konumuzu okumanızı öneririz.

BUNU DA OKUYUN: Silk Home Bayilik Başvurusu ve Şartları

En ucuz bayilikler konumuzda döner, çiğ köfte, iç giyim, tesettür giyim ve damacana su sektöründen 5 farklı markanın tavsiyesini yaptık. Önerdiğimiz bu sektörlere en ucuz bayilik ücretlerini ödeyerek giriş yapabilir ve kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz