Emlak Bayiliği Veren Firmalar 2023! Franchise ve İsim Hakkı Alınabilecek Markalar

Emlak bayiliği veren firmalar emlak sektörüne yön vermeye devam ediyor. Geniş müşteri kitlesine sahip olan sektör, hemen her kesimden insanın en az bir kere uğradığı yerlerden bir tanesidir.

Emlak alım satım işi yüksek kazançlı bir iştir. Satışı yapılan ürünlerin yüksek meblağlarda olduğu düşünüldüğünde emlak işinin ne kadar kazançlı olduğunu tahmin etmek zor değil.

Bayilik alarak köklü emlak firmaların temsilcisi olabilir, güzel paralar kazanabilirsiniz. Marka adının sağladığı güvence, tanınırlık ve hazır müşteri portföyü gibi çok sayıda avantajdan faydalanma imkanına sahip olursunuz.

Remax Emlak Bayiliği

Remax güvenilir ve sık tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. 30 seneden daha uzun süreden beri sektörde faaliyet gösteriyor.

Hem de 95 den fazla ülkede bayisi bulunuyor. Bayilerin sayısının 7 binden fazla olduğu biliniyor. Dünyaca ünlü olan bu markanın siz de temsilcisi olabilirsiniz. Bayi olmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken bazı şartlar yer alıyor.

Sermaye bedelinden, ofis özelliklerine, ofis konumundan diğer pek çok özelliklere kadar şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Eskidji Emlak Bayiliği

Eskidji emlak sektöründe iddialı olan firmalar arasında yerini alıyor. Firma 2003 senesinden bu yana bayilik vermektedir.

Bölge ortaklarına daimi destek suan marka, hukuk, tanırım ve eğitim alanlarında destekler sunuyor. A, B, C, D olarak dört farklı bayilik bedeli bulunuyor.

Ne kadar bedel ödeyebileceğinize uygun olarak sizlere bu seçeneklerden bir tanesi sunulur. Yani farklı bütçeye sahip insanlar da rahatlıkla Eskidji emlak bayiliği alabilirler.

Altın Emlak Emlak Bayiliği

Altın Emlak kuruluşu 1998 senesine dayanmaktadır. Günümüzde de hizmetlerine devam eden bu firma eğitimli bir kadroyla hizmet sağlamaktadır.

Personel destekleri ve pazarlama destekleri bayilik alan kişilere otomatik olarak sunulmaktadır. Mali anlamda bayilikler bağımsız olur. Bu da elde edilen karın tamamen bayi sahibine ait olması anlamına gelmektedir.

Bayilik almak isteyen kişilerin ortalama 30 bin TL ile 60 bin TL kadar bir bedel ödemesi gerekiyor. Bayilerin ayrıca her ay sistemi kullanma bedeli ödemesi isteniyor. Düşük maliyetle oldukça yüksek tanınırlığı olan firmayla çalışma imkanına sahip oluyorsunuz.

Turyap Emlak Bayiliği

Turyap 1985 senesinden bu yana hizmet veren köklü firmalar arasında yer almaktadır. Yurt dışında da temsilcilikleri bulunan bu marka, yatırımcılar tarafından gönül rahatlığı ile tercih ediliyor.

Kalitesini belli eden marka, 300 den fazla bayiye sahiptir. 2 binden fazla çalışan bulunmaktadır. Girişimde bulunmak isteyen kişilere firma destek sunar. Eğitim süresi, ofis yer seçimi, dekorasyon, web sitesi gibi alanlarda Turyap destek verir.

Ayrıca düşük katlım payı sunar. Türkiye genelinde değişkenlik gösteren bayilik bedeli vardır.

Mekan Emlak Bayiliği

Mekan Emlak ilk olarak 1997 senesinde aile şirketi olarak kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra büyüyen marka günümüzde insanlara bayi olarak yatrım fırsatı sunmuştur.

Kişilerin bayi almak adına ortalama 50 bin TL ile 70 bin TL arasında bir bedel ödemesi gerekiyor. Bayilik alan kişilerin karı 10 bin TL civarında oluyor. Yüzde 70 kar marjı ile çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Girişken ve öz güvenli bir ruha sahipseniz mutlaka emlak bayiliği almayı deneyin. Yüksek kar elde ederek güzel paralar kazanabilir, marka avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Başvurular firmanın resmi internet sitesinde yer alan form üzerinden yapılıyor. Eksiksiz formun doldurulması gerekiyor.

 

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz