Boşnak Börekçi bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Börek cafe tarzı bir işletme açmak isteyenler için pek çok franchise seçeneği bulunmakta. Bu sektörde yer alan pek çok unlu mamüller üreticisi bayilik – franchise yoluyla yeni şubeler açmanın amacında. Onlardan birisi olan Boşnak Börekçi de uygun bedeller ile bayilik veriyor. Börek konseptli bir mekan açmak isteyen girişimciler bu fırsatı kaçılmamalıdır. Yazımızın içeriğinde Boşnak Börekçi bayilik şartlarını ve nasıl bayi başvurusu yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

30 yılı aşkın bir süredir börek sektöründe yer alan Boşnak Börekçi firmasının ana ürünü Boşnak böreğidir. Annelerin ellerinden çıkan doğal börek lezzetini müşterilerine ulaştıran firma kısa zamanda popülerleşmeyi başarmıştır. Şu an ülkemizde 41 şube ile hizmet veren Boşnak Börekçi güçlü büyümeyi sürdürmeyi hedefliyor. Bu hedefe ulaşmak için yeni yatırımcı ortaklar ile karlı bir franchise anlaşması yapmayı planlıyorlar. Boşnak Börekçi firmasından bayilik alarak alanında isim yapmış, kaliteli bir firmanın desteğini arkanıza alacaksınız.

Boşnak Börekçi Bayilik Şartları ve Özellikleri

Boşnak Börekçi bayilik şartları

  • Boşnak Börekçi firmasından franchise alarak alanında tanınmış bir markanın partneri olacaksınız. Oturmuş müşteri kitlemiz ile kısa sürede iş yapan bir şubeniz olacak.
  • Bizimle çalışmak isteyen çalışkan, girişimci ruhlu, şube işletme konusunda istekli adayların bayilik başvurusunu beklemekteyiz.
  • Franchise ortaklarımıza firmamızın en kaliteli ürünlerini güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Geniş börek menümüz ile müşterilerinize lezzet şöleni yaşatmanıza imkan sağlıyoruz.
  • Franchise sistemimizde 3 farklı konsept bulunmaktadır. Bunlar cafe, restaurant ve durak konseptleridir.
  • Cafe konsepti için 60 ila 120 m2 arasında bir dükkan kiralanmalıdır. Bu konseptin içerisinde börek menüsünün yanında profiterol, ekler, pasta çeşitleri ve kahve de bulunmaktadır.
  • Durak konsepti için 30 ila 60 m2 arasında bir dükkan kiralamanız gerekir. Kiralayacağınız dükkan cadde üzerinde olmalıdır. Durak ve iş yerlerine yakın yerlerdeki dükkanları bu konsept için kullanabilirsiniz.
  • Restaurant konseptimiz için 120 m2 veya daha büyük bir dükkan kiralamanız gerekmektedir. Bu konseptte bahçe ve otopark alanları da bulunacaktır. Cafe konseptinde yer alan tatlı grubu menüsü bu konseptimizin içerisinde de yer almaktadır. Restaurant konsepti işlek cadde ve bulvarlar üzerindeki dükkanlarda kurulacaktır.

Boşnak Börekçi Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

Boşnak Börekçi bayilik başvurusu

3 farklı konsept ile börek dükkanı sahibi olabileceğiniz Boşnak Börekçi firması, sizin için pek çok avantajı barındırıyor. Düşük sermayeye sahipler için durak konsepti çok iyi düşünülmüş ve küçük alanlarda da Boşnak Börekçi şubesi açma imkanı sağlanmış. Güçlü sermayesi olanlar için ise Cafe ve Restaurant konseptleri ile zengin bir börek & tatlı ve içecek menüsü oluşturulmuş. Bu şartlar altında çalışabileceğiniz en iyi börek franchiselerinden birisi bu firmadır. Hemen bayilik başvurusu için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Firma İletişim
Adres: Sanayi Mahallesi İzmit Sanayi Sitesi 5.Cadde No:407 İç Kapı No:1 İzmit/KOCAELİ
TEL: 444 2 452
e-Mail: info@bosnakborekci.com.tr

One Response

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz