Collezione bayilik şartları nelerdir? 2023 franchise bedeli ne kadar? Bayiliği nasıl alınır?

Ünlü giyim mağazası Collezione bayilik veriyor. Akyiğit Mağazacılık A.Ş’ye ait olan Collezione şubeleri ülkemizin pek çok noktasında bulunmakta. Daha çok genç nüfusa hitap eden Collezione ürünleri ucuz fiyat ve kaliteyi aynı noktada buluşturuyor. Bu satış stratejisi ile de Collezione şubeleri müşteriler, alışveriş tutkunları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Hazır giyim sektöründe bir iş yapmak istiyorsanız Collezione bayilik alarak işe başlayabilirsiniz. Franchise sistemi ile bayilerine kaliteli bir giyim mağazası sahip olmayı vaad eden Collezione sizin için en iyi seçim olacaktır.

Sadece Türkiye değil, Moldova, Arnavutluk, Bulgaristan, Belçika, Kosova, Mısır, Ürdün, Kıbrıs, Gürcistan, Irak vb. ülkelerde 48 satış noktası ile hizmet veren Collezione başarısını yurt dışına taşımayı da başarmıştır.

Collezione Bayilik Şartları ve Özellikleri

collezione bayilik şartları

Şeffaf bir franchise sistemi ile karşılıklı olarak kazanabileceğiniz bayilik programına giriş yapabilmek için gereken şartlar şunlardır;

  • Collezione markasına yapılacak yatırım miktarını karşılayabilecek finansman gücü olan girişimci kişilikleri franchise sitemimize davet ediyoruz.
  • Collezione franchise programı ile yatırımcı adaylarımız ile birlikte karşılıklı olarak kazanmayı amaçlıyoruz.
  • Bize katılacak olan yatırımcılar bulundukları şehirde Collezione standartlarında mağaza kiralayabilmelidir.
  • Bayimiz olacak kişilerin mağaza açacakları şehir en az 250 bin kişilik nüfuslu olmalıdır.
  • Mağaza büyüklüğü bölgedeki nüfusa bağlı olarak değişecektir. Collezione için en az 350 metrekare büyüklüğünde bir mağaza kiralamalısınız.
  • Kiralanacak mağazanın vitrin uzunluğu en az 7 metre olmalıdır.
  • Mağaza açılabilecek maksimum ürün kapasitesi ile açılacaktır. Mağazanın toplam m2’sine bağlı olarak ürün alımı yapılmalıdır. Mağaza m2’si başına 35 parça ürün bayi adayı tarafından satın alınmalıdır.
  • Bayilerimiz mağazalarında Collezione haricinde ürün satamaz, dışarıdan başka bir ürün satışı yapamaz.

Editörün Notu: Collezione için yapılması gereken yatırımın miktarını tam olarak bilemiyoruz. Ancak m2 başına 35 parça ürün satın alınması şartından ufak bir hesap ile bu ürünlerin maliyetinin 500 bin TL‘ye yakın olduğunu söyleyebiliriz. Özetle tahminimize göre Collezione bayilik almak için en az 500 bin liranızın olması gerekiyor..

Collezione Bayilik Başvurusu nasıl yapılır?

collezione bayilik başvurusu

Halk arasında popüler bir giyim mağazası olan Collezione’a yapacağınız yatırımı kısa zamanda çıkartabilirsiniz. Giyim mağazası açmayı planlıyorsanız Collezione ile iş birliği yapmak size pek çok avantaj sağlayacaktır. Bayilik başvurunuzu yapmak için aşağıdaki e-mail adresine bu talebinizi belirten bir mail göndermeniz yeterlidir. Firma görevlileri sizinle temas kuracaktır.

Collezione Bayilik Başvurusu : export@collezione.com.tr

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz