Catch giyim Bayilik Şartları Nelerdir? 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Catch giyim Türkiye de sokak modasına yön vermesi ile biliniyor. Beğenilen tarzını yeni bir bakış açısıyla sunan marka özellikle t shirt ve Jean gibi ürünleri le ön plana çıkıyor. Rahat ve şık bir giyim tarzı yaratmak isteyenler, Catch tercih ediyor.

Bunların dışında marka yağmur ceketleri, aksesuarlar, pantolonlar, etekler, sweatler ve daha pek çok ürün kaleminde müşterilerine kalite sunuyor. Catch giyim bayiliği alarak siz de kendi müşterilerinizi bu kalite ile buluşturabilirsiniz.

Yüksek kaliteli, şık ve rahat ürünler satmak tam bana göre derseniz Catch giyim tam da size göredir. Marka takip etmiş olduğu çizgisi, köklü geçmişi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile hem kazanmaya hem de kazandırmaya devam etmektedir.

Catch giyim Bayilik Şartları Nelerdir?

Catch giyim bayiliği şartları yerine getiren adaylar bayi olmak için bir sonraki aşamaya geçebilirler. Kişilerin başvuru yapmadan önce mutlaka kendilerine bu başvuru şartlarını yerine getirebiliyor muyum diye sormaları gerekmektedir.

Şartları yerine getirdikten sonra başvuru yapmak önemlidir. Kişilerin yerine getirmesi gereken temel şartlar arasında şunlar yer almaktadır:

  • Başvuru yapan kişi en az 18 yaşında olmalıdır.
  • Marka kimliğine uygun ve markayı temsil edebilecek kişiler arasından seçim yapılır.
  • Marka bayisi olmak için gerekli sermaye bedeli ödenmelidir.
  • Çalışma sırasında sözleşmeye uygun hareket edilmelidir.
  • Bayiler ancak ana firma tarafından belirlenen ürünleri satmakla yetkilendirilmiştir. Bunların dışında ürün satışı yasaktır.

Eğer bu şartları yerine getirebilirim derseniz siz de markanın bayisi olmak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

2022 Catch giyim Franchise Bedeli Ne Kadar?

10 bin TL civarında marka başlangıç yatırım bedeli bulunmakla birlikte bayi olmak isteyen kişilerin mutlaka bu bedeli karşılayabilecek durumda olması gerekmektedir.

Frachise bedeli her başvuru için aynı olmayacaktır. Bu nedenle tam olarak ne kadar ödenmesi gerektiği konusunda bilgi ancak başvuru yapıldıktan sonra duruma göre belli olacaktır.

Firma yetkilileri neye ne kadar ödenmesi gerektiği konusunda başvuru özelliklerine göre karar verecektir.

Catch giyim Bayiliği Nasıl Alınır?

Catch giyim bayiliği almak için kişilerin yapması gereken tek şey resmi internet sitesini ziyaret etmek olacaktır. İlk aşamada başvurular için sadece internet sitesini ziyaret ederek başvuru formunu doldurmak yeterli olur.

İlerleyen süreçlerde sürecin olumlu ilerlemesi halinde kişilerin davet ile firma ana merkezine gitmesi gerekecektir. Bunlar bir süreç olup kişilerin her bir başvuru sürecinde gerekli olan adımları atması gerekir. Bu adımlar arasında belgelerin alınması ve teslim edilmesi vs. de sayılabilir.

Catch giyim Kaç Tane Bayisi Var?

Catch giyim bayi sayısı her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bayilikler verilerek markanın büyümesi ve kazancı devam ederken siz de bu kazançtan faydalanmaya ve güzel paralar kazanmaya ne dersiniz?

Üstelik bu paraları kazanırken şirkete kar payı vb. de ödemeniz gerekmez. Şirket sizi tecrübeleri ve çalışma prensibleri ile destekler. Kısacası bu markanın bayisi olarak para kazanmak çok kolay!

Catch giyim Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Nedir?

Catch giyim müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden başvurular alınmadığından başvuru yapmak isteyen kişilerin firma internet sitesini ziyaret etmesi gerekiyor.

Takım çalışmasına uyumlu, işlek yerde dükkanı olan ve marka hedeflerini anlayan kişiler tarafından yapılan başvurular kabul olacak olup bu kişilere bayiliklerin verilmesi planlanmaktadır. Bu kişilerden biri sizseniz hemen siz de başvuru yapın!

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz