Beykoz ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? 2023 İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Beykoz’da ve çevresinde evde yapılabilecek pek çok iş seçeneği bulunmaktadır. Bu iş fırsatları değerlendirerek ister doğrudan bu şekilde geçinebilir isterseniz de ek bir gelir mahiyetinde bu tarz işleri yürütebilirsiniz. Beykoz ve çevresinde genellikle bulabileceğiniz evde yapılabilecek işler çocuk bakıcılığı olabilir. Çalışan aileler çocukları için internet sitelerine çoğunlukla bakıcı ilanları bırakmaktadır. Bu bakıcılık işinin nerede yürütüleceği ise değişmektedir. Bazı aileler bakıcıların ailenin evine gelmesini talep etmektedir. Bazı çocuk bakıcılığı ilanları ise bakıcılık yapacak olan kişinin kendi evinde sürdürülebilir. Bu hususta aileler saat aralıklarını zaten belirlemektedir. Çocuklarını kendileri bırakmakta ve kendileri almaktadır. Dolayısıyla bu tarz bir çocuk bakıcılığı işi evde rahatlıkla yürütülebilir. Diğer seçenek ise çocuk bakıcısı ilanı veren ailenin evine belirli saat aralıklarında gitmek ve çocuğun bakımını üstlenmektir.

Beykoz ve Çevresinde Bulunan Diğer Evde İşler

Beykoz ve çevresinde yaşıyorsanız iş ilanı konusunda gördüğünüz çeşitlilik sizin aradığınız evde ek işi bulabilmenizi sağlayacak türdendir. Eve iş veren firmalar birbirinden farklı pek çok iş ilanını internet sitelerine bırakmaktadır. Bu iş ilanlarına internet siteleri üzerinden başvurabileceğiniz gibi ilanın sahibi olan telefon numarasını arayarak başvurunuzu tamamlamanız da mümkündür. Beykoz ve çevresinde eve iş veren fabrikalar ve firmalar çoğunlukla aşağıda bulunan kategorideki iş türlerinde ilan vermektedir:

 • Takı ve aksesuar tasarımı,
 • Boncuk işi,
 • Montajlama işlemleri,
 • Mum ve sabun yapımı,
 • Dikiş – nakış işleri,
 • Davetiye ve nikah şekeri yapımı
 • Hediyelik eşya tasarımı,
 • Paketleme işleri.

Evde Gerçekleştirilen İşler Zor Mudur?

Evde yapabileceğiniz işlerin zorluk düzeyi iş seçeneklerine göre değişmektedir. Fakat genellikle basit ve pratik bir şekilde tamamlanan işler olmaktadırlar. Örneğin boncuk işi aldığınızı varsayarsak anlaştığımız firma zaten size boncuk işi için gerekli araç gereçlerin yanında modellerin yer aldığı bir katalog bırakmaktadır. Sizden talep edilen de boncukları katalogda yer alan modellere göre dizmenizdir. Dolayısıyla boncuk dizme işi için dikkatli davranmanız kafidir. Montajlama işinden örnek verecek olursak bu hususta çoğunlukla kalem montajı işi verilmektedir. kalem montajı içinde ise firma tarafından kalem parçaları gönderilmektedir. genellikle 4 ya da 5 parça olan bu kalem parçaları kolay bir şekilde birleştirilebilmekte ve kullanılır bir vaziyet alabilmekte. Dolayısıyla eliniz alıştıktan sonra bir yandan başka işlerle uğraşırken bir yandan da evde iş imkanından faydalanmış ve kazanç sağlamış olursunuz.

Paramı Ne Zaman Alırım?

Yaptığınız işin karşılığını aylık, günlük ya da haftalık olarak alabilirsiniz. Bu hem yaptığınız işe göre değişmekte hem de işverenin kararına göre. Dolayısıyla işvereninizle konuşarak ücretinizi nasıl aralıklarla almak istediğinizi iletebilirsiniz. Bu hususta evde iş yaptıran firmalar çoğunlukla çalışanlarının taleplerine göre hareket ederek çalışanlarının istediği aralıklarla ücret ödemektedir.

Mesaj Sayısı(2)

 1. Fadime akdas
  • Selda
Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz