Ümraniye ve çevresinde Evlere İş Veren Firmalar ve Ek İşler Neler? İnternetten Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Ümraniye’de eve iş veren firmalar arasında çeşitli işlerde faaliyet gösteren firmalar vardır. Evde ek iş olarak yapılabilecek işler arasında şunlar yer alır:

  • Rüzgar gülü yapmak
  • Telefon kılıfı paketlemek
  • Bardak paketlemek
  • Çorap paketlemek

 

Görüleceği üzere evde yapılabilecek işlerin büyük bir kısmı paketleme işleridir. Durum böyle olunca birçok kişi evde paketleme yapmanın yollarını arar. İstanbul’un Anadolu yakasında bir ilçe olan Ümraniye’de bu işleri yapabileceğiniz firmalar bulmak mümkündür.

 

Ümraniye’de İnternet Üzerinden Hangi İşler Yapılır?

Çeşitli becerilere sahipseniz internet üzerinden çalışarak para kazanabilirsiniz. Sanal asistanlık yaparak geçiminizi sağlamanız mümkündür. Sanal asistanlıkta en çok gereken beceriler ofis programlarını kullanabilmek ve İngilizce bilmektedir.

Belli bir iş kolunda uzmanlığınız varsa bu iş kolunda çalışan birinin asistanı olabilirsiniz. Excel dosyasına  veri girmek, metinleri düzenlemek, hesaplar yapmak ya da müşterilerle görüşmek gibi işleri yaparak para kazanmanız mümkündür. Evde yapılacak işler arasında tercümanlık ve metin yazarlığı da vardır.

 

Ümraniye’de Rüzgar Gülü Yaparak Para Kazanmak

Para kazanmak için el becerilerini kullanmak isteyen kişiler vardır. Elinin hızına güvenen bu kişiler evde rüzgar gülü yaparak bir gelir elde edebilirler. Bu sayede aile ekonomisine katkıda bulunabilirler. Rüzgar gülü yapımı oldukça pratik bir iş kolu olarak kabul edilebilir ve hemen herkes tarafından yapılabilir.

 

Rüzgar gülleri genellikle çeşitli firmalar tarafından toptancıları satılır. Lunapark ve pazar gibi yerlerde sıklıkla satılan rüzgar gülleri çocuklar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanır. Bu ürünlerin üretimini yapan firmalar için siz de rüzgar gülü yapabilirsiniz. Evde iş yaptıran firmalar sizden başka oyuncakların yapımını da talep edebilirler.

 

Ümraniye’de Müşteri Temsilcisi Olmak

Müşteri temsilciliği çok yakın bir zamana dek ofislerde yapılan bir işti. Ancak internetin ve bilgisayarların hayatlarımızda daha fazla yer almasıyla birlikte müşteri temsilciliği de evlere taşındı. Evde oturarak bir firma için temsilcilik yapmak mümkündür.

 

Belli bir mesai saatini doldurduğunuz takdirde bu işle birlikte geçiminizi sağlayabilirsiniz. Vardiya usulü çalışan bu firmalar genellikle sizden birkaç saat boyunca sistemde aktif olmanızı bekler. Bu süre zarfında telefonlara yanıt verirsiniz. Müşterilerden gelen istek ve şikayetleri yanıtlarsınız. Bu sayede evde ek iş yapabilirsiniz.

Ümraniye’de Evden Satış Yapmak

Bazı firmalar satış oranlarını artırmak için fazladan eleman çalıştırmaya sıcak bakarlar. Bu sayede daha fazla kişiye erişebilirler. Siz de evinizin konforundan uzaklaşmadan satış yaparak para kazanabilirsiniz. Kozmetik ve güzellik markaları başta olmak üzere pek çok marka için çalışabilirsiniz.

 

Yapılan satışlardan komisyon alarak bir gelir elde edebilirsiniz. Evlere iş verilir ilanı bulunan firmalar için çalışarak para kazanmanız mümkündür. Bu sayede ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi internet üzeirnden satış yapar.

Başvuru Formu Mesaj Bırakabilirsiniz